کد خبر : 1967529 | 01 مهر 1402 ساعت 21:16 | 31.1K بازدید | 12 دیدگاه

حمله اصفهانی‌ها به صدر جدول با 3 گل

شاگردان محمد کشاورز موفق به کسب پیروزی مقابل تیم سفیر گفتمان شدند.

حمله اصفهانی‌ها به صدر جدول با 3 گل

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین مسابقه هفته هفتم لیگ برتر فوتسال ایران، تیم‌های گیتی پسند و سفیر گفتمان تهران از ساعت 16 امروز در سالن پیروزی اصفهان مقابل هم قرار گرفتند که برتری در این بازی منجر به صدرنشینی دوباره شاگردان محمد کشاورز می‌شد.

گیتی پسند بازی را هجومی آغاز کرد و توانست خیلی زود روی پاس چیپ تماشایی و بلند محمدرضا سنگ سفیدی و ضربه تمام کننده مهدی کریمی، بازیکن ملی پوش خود از سمت راست زمین به گل اول مقابل سفیر گفتمان تهران دست پیدا کند.

ویدئو: 311520
1929648

لحظاتی پس از این گل، نوبت بهداد شیخ احمدی بود تا شلیک تماشایی و زمینی خود را از بین پاهای دروازه بان سفیر گفتمان عبور دهد و به تور بچسباند و گل دوم گیتی پسند را به زیبایی به ثمر رساند.

حملات شاگردان محمد کشاورز پس از این گل بازهم ادامه پیدا کرد و این بار هم بهداد شیخ احمدی توانست با فرصت طلبی و اشتباه بازیکنان سفیر گفتمان در محوطه جریمه خودی استفاده کند و با زدن تکل، گل سوم اصفهانی‌ها را بزند و دبل کند.

1929649

تیم فوتبال گیتی پسند اصفهان که در 6 مسابقه اخیرش موفق به کسب پیروزی شده بود، امروز هم با مدیریت بازی و حفظ سه گل و درخشش گلر خود، توانست به برتری 3 بر صفر خانگی مقابل سفیر گفتمان تهران دست پیدا کند تا 21 امتیازی شود و با دو امتیاز بیشتر نسبت به مس سونگون ورزقان، در صدر جدول لیگ برتر فوتسال قرار بگیرد.

دیدگاهها