کد خبر : 1967533 | 01 مهر 1402 ساعت 21:40 | 15.5K بازدید | 13 دیدگاه

کمتر اشتباه می‌کند ولی اگر روزش نباشد تیم می‌بازد

ساسولو 4-2 یووه: باخت با سه اشتباه بزرگ شزنی!

یوونتوس امشب در خانه ساسولو به لطف اشتباهات دروازه‌‌بانش وویچک شزنی مقابل ساسولو 4-2 شکست خورد.

 ساسولو 4-2 یووه: باخت با سه اشتباه بزرگ شزنی!

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در هفته پنجم سری آ به خانه ساسولو رفت و در یک بازی عجیب که با چند اشتباه دروازه‌بانش شزنی همراه بود 4-2 شکست خورد.

گل اول با اشتباه شزنی توسط لورینته از ساسولو به ثمر رسید و یووه با گل به خودی وینا جبران کرد. در ادامه براردی گلزنی کرد تا نیمه اول با برتری 2-1 ساسولو به پایان برسد. کیه‌زا در نیمه دوم کار را به تساوی کشاند اما ساسولو در نهایت توسط پینامونتی به گل سوم رسید و گل به خودی گاتی نتیجه را 4-2 کرد.

یوونتوس خیلی زود شوکه شد و روی اشتباه شزنی دروازه‌اش را باز شده دید. برمر در دفع توپ ناتوان بود و توپ را به آرماند لورینته واگذار کرد. لورینته شوتی محکم به سمت دروازه یووه شلیک کرد ولی شزنی که در تیر اول درست در مسیر توپ قرار گرفته بود مقابل قدرت شوت او تسلیم شد و توپ بعد از برخورد به دستها و پای او وارد دروازه یووه شد.

1929656

یوونتوس بعد از این گل حملاتی گسترده به سمت دروازه ساسولو ترتیب داد تا جبران کند. این حمله‌ها در دقیقه 21 نتیجه داد. کیه‌زا از سمت چپ یک سانتر بی‌نقص به دهانه دروازه ارسال کرد و درحالیکه وستون مک‌کنی به سمت توپ حمله کرده بود توپ بعد از برخورد به ماتیاس وینا از ساسولو وارد دروازه شد تا به عنوان گل به خودی ثبت شود.

1929657

در دقیقه 38 ساسولو بعد از یک کرنر توسط لورینته سانتری خطرناک به تیر دوم ارسال کرد و بولوکا ضربه سر قدرتمندی به سمت دروازه شزنی فرستاد و او این بار با واکنشی عالی دروازه یوونتوس را نجات داد.

درحالیکه تنها چهار دقیقه به پایان نیمه اول باقی مانده بود ساسولو بار دیگر پیش افتاد. میرتی توپ را روی خط محوطه جریمه به دومنیکو براردی رساند و او با شوتی دقیق به گوشه سمت چپ دروازه یوونتوس توپ را دور از دست‌های شزنی به تور دروازه چسباند. نیمه اول با برتری 2-1 ساسولو به پایان رسید.

1929658

یوونتوس نیمه دوم را با حملات گسترده برای جبران عقب‌ماندگی‌اش آغاز کرد. در دقیقه 53 کیه‌زا از حریف یک ضربه آزاد گرفت و خودش آن را به سمت دروازه شلیک کرد. توپ او با فاصله‌ای کم از کنار دروازه بیرون رفت تا ساسولو نفس راحتی بکشد.

در ادامه ساسولو روی یک ضدحمله فرصتی عالی به دست آورد. براردی توپ را در موقعیتی خوب در اختیار لورینته گذاشت اما شوت او با اختلاف زیاد از بالای دروازه بیرون رفت.

یوونتوس در دقیقه 78 مزد حملاتش را گرفت و بازی را به تساوی کشاند. فدریکو کیه‌زا که بهترین بازیکن یووه در این مسابقه بود موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. سانتر اولیه بازیکنان یووه دفع شد اما در سمت دیگر میدان به نیکولو فاجولی رسید. او توپ را مقابل پای کیه‌زا گذاشت و ستاره یووه توپ را از دروازه‌بان ساسولو عبور داد تا بازی به تساوی کشیده شود.

1929659

اما این پایان کار نبود و ساسولو در دقیقه 82 بار دیگر از حریف پیش افتاد. ساسولو این بار از سمت چپ حرکت کرد و لورینته به سمت چارچوب دروازه یووه شوت زد. شزنی توپ را دفع کرد ولی توپ دفع شده درست مقابل پینامونتی قرار گرفت و او با ضربه سر توپ را از بالای سر شزنی عبور داد تا دروازه یووه برای سومین بار باز شود. شزنی در این صحنه می‌توانست توپ را بهتر کنترل کند و می‌توان او را روی گل سوم ساسولو هم مقصر دانست.

1929661

این پایان شب بد یوونتوس نبود و در دقیقه 90+5 یوونتوس برای چهارمین بار دروازه‌اش را باز شده دید. این گل با کلکسیون اشتباهات شزنی و گاتی به ثمر رسید. یوونتوس در نزدیکی نقطه کرنر صاحب ضربه آزاد شد و شزنی پشت توپ ایستاد. او توپ را به شکلی عجیب به گاتی که در خط دفاعی قرار داشت رساند و این بازیکن یووه با اشتباهی باور نکردنی بدون اینکه ببیند شزنی هنوز به درون دروازه برنگشته پاس به عقبی داد که توپ مستقیما وارد دروازه خالی یووه شد تا گل به خودی به نام گاتی ثبت شود.

بازی در نهایت با شکست 4-2 یوونتوس به پایان رسید. یوونتوس در حال حاضر با 10 امتیاز در رتبه چهارم جدول سری آ ایستاده و ساسولو با شش امتیاز در رتبه یازدهم است.

دیدگاهها