کد خبر : 1968059 | 04 مهر 1402 ساعت 05:20 | 15K بازدید | 7 دیدگاه

مس سونگون، اینبار به تنهایی صدرنشین شد

اتفاق باور نکردنی در شروع لیگ دسته اول

مس سونگون بعد از چند هفته حالا به تنهایی در صدر جدول لیگ دسته اول قرار گرفته است.

اتفاق باور نکردنی در شروع لیگ دسته اول

به گزارش "ورزش سه"، با حضور تیم‌های مطرح در رقابت‌های لیگ دسته اول، شاید کمتر کسی تصور می‌کرد تیم تازه صعود کرده مس سونگون بتواند از 4 بازی اول خود 4 پیروزی به دست بیاورد و با اقتدار صدرنشین شود.

شاگردان یوسف بخشی زاده در سه هفته گذشته هرگز به تنهایی در صدرجدول قرار نگرفتند اما با توجه به کسب سه امتیاز توسط آنها در مصاف چهارم با شهرداری آستارا و البته از دست دادن امتیاز توسط سایر تیم‌ها، حالا آنها تنها تیم 12 امتیازی مسابقات به حساب می‌آیند.

1930858

مس سونگون را می‌توان در پایان هفته چهارم لیگ دسته اول شگفتی ساز مسابقات دانست؛ تیمی که اولین فصل حضور در لیگ یک را سپری می‌کند و حالا در قامت یک تیم مدعی نشان داده است.

در شرایطی که تیم‌های مطرح و متمولی در لیگ یک حضور دارند و خیلی‌ها روی آنها به عنوان مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر حساب کرده‌اند، قرار گرفتن مس سونگون در صدرجدول اتفاقی قابل توجه است.

مسی‌ها حالا با نتایجی که در ابتدای فصل کسب کرده‌اند، امیدوار به ادامه مسیر با موفقیت هستند. آنها با 4 برد متوالی در شروع مسابقات به خودباوری رسیدند و بی شک در هفته‌های آینده نیز رقیبی خطرناک برای مدعیان صعود به لیگ برتر به حساب خواهند آمد.

دیدگاهها