کد خبر : 1968760 | 06 مهر 1402 ساعت 17:14 | 29.9K بازدید | 36 دیدگاه

سخت است که بازیکن دو ماه بدون تمرین باشد؛

آخرین وضعیت عمری از زبان مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس اعلام محمد عمری فردا شب راهی قطر خواهد شد.

آخرین وضعیت عمری از زبان مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش که امروز در مراسم هشتمین سالگرد درگذشت هادی نوروزی در کپورچال بابل حاضر شده بود، در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جا دارد فقدان این عزیز از دست رفته را خدمت اهالی این منطقه تسلیت بگویم. ماندگاری آدم‌ها به خدمت آنهاست. ما قهرمانان و مدال‌آوران زیادی داشتیم، اما آنچه ماندگار است، اثر رفتار آن افراد است. هادی یکی از خوش‌اخلاق‌ترین و بهترین بازیکنانی بود که باشگاه پرسپولیس داشت و سال‌ها تا جایی که در توان داشت سعی می‌کرد خدمت کند و توانش را برای تیمش بگذارد.

او ادامه داد: خارج از ورزش هم با احترام بسیار زیاد با هواداران و بزرگتر‌ها پیشکسوت‌ها برخورد داشت و همین باعث شده امروز بعد از ۸ سال این جمعیت انبوه می‌آید؛ این اتفاق نشات گرفته از هیچ چیز نیست، غیر از اینکه جز قهرمانی، خصلت‌های پهلوانی هم در وجود ایران بود که باعث ماندگاری‌اش شود و مردم خودشان را مقید بدانند که با وجود گذشت ۸ سال از نبود ایشان در مراسم شرکت کنند.

درویش درباره وضعیت محمد عمری برای اعزام به قطر توضیح داد: خدا را شکر آزمایش‌های ثانویه این هم خوب بود و امروز هم تمرین سبکی انجام داد. بلیت او را برای جمعه شب گرفته‌ایم که ان‌شاءالله صبح شنبه به اردو ملحق شود.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان درباره تاثیر تعطیلی لیگ روی این تیم گفت: این اتفاق به همه تیم‌ها ضرر می‌زند و مربیان نمی‌دانند چطور باید بازیکنان را آماده نگه دارند. سخت است که یک بازیکن یکی دو ماه بدون بازی در شرایط آرمانی باقی بماند و هیچ جای دنیا نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. امیدواریم برنامه‌ریزی‌ای باشد که وقتی بازیکن و مربی می‌خواهمد فصل را شروع کنند، تا آخر فصل تکلیف‌شان مشخص باشد که باید چه کار کنند و خودشان را آماده کنند.

دیدگاهها