کد خبر : 1970533 | 13 مهر 1402 ساعت 19:11 | 66.2K بازدید | 110 دیدگاه

او گل را بو می‌کشد

سرعت شوت عبدی صد کیلومتر بر ساعت!

دومین گل فصل مهدی عبدی با شوتی تماشایی و غیرقابل مهار به سمت دروازه هم‌تیمی سابقش، احمد گوهری، رقم خورد.

سرعت شوت عبدی صد کیلومتر بر ساعت!

به گزارش "ورزش سه"، البته عبدی می‌توانست گل‌های بیشتری در لیگ امسال زده باشد، اما او در بازی مقابل استقلال خوزستان تسلیم واکنش‌های اعجاب‌انگیز فرزین گروسیان، دروازه‌بان خوزستانی‌ها، شد و در بازی با هوادار هم تسلیم تجربه علیرضا حقیقی. این‌ بار اما او طوری به توپ ضربه زد که هیچ دروازه‌بانی نتواند ضربه‌اش را مهار کند و این‌چنین گل دوم تراکتور در ورزشگاه امام خمینی اراک به ثمر رسید و هواداران پرشور تیم میزبان را ساکت کرد‌.

عبدی که کمی قبل از بازی تراکتور مقابل شارجه به جمع تراکتوری‌ها پیوسته، در تیم جدیدش احساس خوبی دارد و با شادابی فوتبال بازی می‌کند و در اغلب دقایق مسابقه خطرناک است. او در نیمه اول هم در موقعیتی نزدیک به گل قرار گرفت، اما وقتی با بازیکن آلومینیوم تنه به تنه شد و به زمین افتاد، عباس راکی به جای اعلام ضربه پنالتی به او اخطار داد تا او اعتراضی تند را علیه داور مسابقه انجام بدهد.

ویدئو: 312769

عبدی در نیمه دوم هم یک پاس گل به گوستاوو واگنین داد، اما در شرایطی که مشخص بود در موقعیت آفساید قرار ندارد، داور گل تماشایی وینگر برزیلی تراکتوری‌ها را آفساید اعلام کرد تا عبدی نتواند اولین پاس گلش را هم برای تراکتور صادر کند.

با این حال برای او نتیجه مسابقه امروز و عملکردش کاملا مثبت است. او در تراکتور چهار مسابقه انجام داده و در دو بازی موفق به گلزنی شده و البته در هر مسابقه در موقعیت صددرصد گل قرار گرفته است؛ چیزی که قبلا در تراکتور مشاهده نمی‌شد.

1936261

البته تیم خمس با وجود آنکه سرمربی تبریزی‌ها از تعطیلات راضی نیست، خود را پیدا کرده و امروز هم در اراک نمایشی دلپذیر از خود ارائه داد؛ نمایشی که نقطه اوجش همین گل‌ مهدی عبدی در نیمه دوم و اولین برد دو گله تبریزی‌ها در لیگ این فصل بود.

عکاس: محمد عباسی

دیدگاه‌ها