کد خبر : 1985953 | 19 آذر 1402 ساعت 13:49 | 12.2K بازدید | 4 دیدگاه

کشتی ایران در المپیک فقط حسن یزدانی نیست

واکنش کاوه به مصدومیت کامران قاسمپور

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید رسانه‌ها باید به حسن یزدانی کمک کنند تا با بهترین شرایط به المپیک برود.

واکنش کاوه به مصدومیت کامران قاسمپور

به گزارش "ورزش سه"، محسن کاوه، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص وضعیت فعلی تیم ملی کشتی آزاد برای المپیک پاریس اظهار داشت: ما هنوز سه سهمیه نگرفتیم. از طرفی حسن یزدانی هم مصدوم است که پیگیر هستیم زودتر برگردد. کسانی که سهمیه گرفتند یا نگرفتند، باید برنامه مشخصی داشته باشند. من از تمام بزرگان مشتی می‌خواهم که کنار ما باشند. کشتی برای من نیست و من استقبال می‌کنم که هر کسی بیاید و مشورت بدهد. 

وی افزود: ظرفیت کادرفنی مشخص و محدود است. ما نمی‌توانیم 20 مربی تیم ملی داشته باشیم. بقیه عزیزان کنار ما باشند و کمک کنند. اگر کشتی موفق شود، نمی‌گویند محسن کاوه یا علیرضا دبیر موفق شده است. در تاریخ می‌گویند کشتی موفق بوده یا فلان قهرمانی مدال کسب کرده است. مثلا الان می‌گویند عبدالله موحد 6 طلا دارد. 

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص مصدومیت کامران قاسمپور گفت: من این موضوع را در خبرها دیدم و با هیئت مازندران تماس گرفتم. گفتند در تمرین دیروز دچار مصدومیت شده، اما باید با پزشکان فدراسیون این موضوع را در میان بگذارند. باید مشخص شود که میزان مصدومیت او در چه حدی است. 

کاوه در رابطه با وضعیت حسن یزدانی هم اضافه کرد: حسن فعلا روند درمانی خود را با فیزیوتراپی پشت سر می‌گذارد و باید بعد از آن کارهای بدنی خود را آغاز کند تا آماده رفتن روی تشک شود. من از رسانه‌ها خواهش می‌کنم شرایط را برای حسن یزدانی فراهم کنند تا بدون دغدغه و استرس در المپیک حاضر شود. در المپیک قرار است 6 نفر کشتی بگیرند و فقط همه چیز کشتی حسن یزدانی و تیلور نیست. حسن هم احساسی است و دوست دارد مردمش را خوشحال کند، اما این به خودش آسیب می‌زند. متاسفانه آنقدر که باخت‌های حسن در ایران بازتاب دارد، قهرمانی تیلور در آمریکا بازتاب ندارد. حسن یزدانی در ابتدا باید به فکر سلامتی خودش باشد و بعد روی کشتی‌های خودش آن هم نه فقط تیلور تمرکز کند.

دیدگاه‌ها