کد خبر : 1986139 | 20 آذر 1402 ساعت 09:48 | 41.5K بازدید | 16 دیدگاه

خواسته عجیب مورینیو از توپ جمع کن: در تیم من باش!

خوزه مورینیو، سرمربی رم، برای رساندن پیامش به روی پاتریسیو از یکی از توپ جمع‌کن‌ها استفاده کرد.

خواسته عجیب مورینیو از توپ جمع کن: در تیم من باش!

به گزارش "ورزش سه"، رم شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم سری آ ایتالیا روبروی فیورنتینا قرار گرفت و در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داد.

این بازی بسیار پر تنش و پر حادثه‌ای برای رم بود که باعث شد نیکولا زالفسکی و روملو لوکاکو هر دو با کارت قرمز داور مواجه شده و از زمین بازی اخراج شوند و همین اتفاق کار را برای آنها بسیار سخت کرد.

پس از اخراج ستاره بلژیکی بود که مورینیو فورا به سمت یکی از پسرهای توپ جمع کن رفت و سعی کرد حرفی را در گوش او بزند اما ظاهرا موفق نشد منظورش را برساند و به همین دلیل به سمت نیمکت رفت و چیزی را روی یک تکه کاغذ نوشت و به او داد تا به دست پاتریسیو برساند. 

1965151

از آن جایی که اعضای کادر فنی رم اجازه حضور در پشت دروازه را ندارند، مورینیو می‌دانست که این تنها راهی است که بتواند پیامش را هرچه زودتر به دروازه‌بان تیمش برساند. 

1965152

اما DAZN تصویری از متن این پیام برداشته و آن را منتشر کرده تا مشخص شود که دستور آقای خاص به دروازه‌بان تیمش مربوط به جاگیری بازیکنان روی ضربه کرنر برای دفاع هرچه بهتر خصوصا پس از اخراج لوکاکو که روی ضربات هوایی قدرت‌مند است بود. 

1965153

پاتریسیو این متن را خواند و آن را به پسر توپ جمع کن پس داد که گفته قصد دارد آن را تا همیشه به عنوان یادگاری از روی که عضوی از تیم مورینیو بود نگه دارد. 

1965154

دیدگاه‌ها