کد خبر : 2001532 | 23 بهمن 1402 ساعت 06:00 | 24.4K بازدید | 17 دیدگاه

خدابنده‌لو امروز به تمرین مس می‌رود؟

نویدکیا در انتظار بازگشت بازیکن مدنظر پرسپولیس

سرمربی مس رفسنجان در انتظار بازگشت محمد خدابنده‌لو به تمرینات تیمش است.

نویدکیا در انتظار بازگشت بازیکن مدنظر پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، محمد خدابنده‌لو هافبک 24 ساله مس رفسنجان بعد از آنکه پیشنهاد همکاری با پرسپولیس را دریافت کرد، تلاش زیادی انجام داد تا بتواند رضایت مسئولان باشگاه خود را برای جدایی دریافت کند.

او با وجود مذاکرات مختلف اما نتوانست از جمع مسی‌ها به طور رسمی جدا شود و به پرسپولیس برود. مسئله مهم اما غیبت ناگهانی خدابنده‌لو در تمرینات مس رفسنجان است. نارنجی‌پوشان در شرایطی روز شنبه تمرین کردند که خدابنده‌لو غایب بزرگ این تمرین بود.

این هافبک باتجربه 24 ساله همچنین در مصاحبه‌ای با خبرنگار ما هم اعلام کرد که شرایط ماندن در مس را ندارد و می‌خواهد به پرسپولیس برود. او حتی در این گفت‌وگو از هواداران رفسنجانی نیز خداحافظی کرده بود!

1943040

با این حال مسئولان مس رفسنجان غیبت خدابنده‌لو در تمرینات را غیرقانونی می‌دانند. محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان بابت غیبت این بازیکن در تمرینات ناراحت است و امید دارد بعد از تعطیلی یکروزه تمرینات از روز دوشنبه شاهد بازگشت خدابنده‌لو به تمرینات تیمش باشد.

مسی‌ها در صورتی که خدابنده‌لو به تمرینات تیم برنگردد، قصد دارند از طریق مجاری حقوقی این موضوع را پیگیر شوند. این در حالی است که هافبک مد نظر پرسپولیس هم قصد دارد با استناد به مسائل مربوط به پرداختی‌هایش به دفاع از خود بپردازد و از مس رفسنجان جدا شود.

باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره وضعیت مس رفسنجان با خدابنده‌لو رخ می‌دهد و آیا این بازیکن موفق به عقد قرارداد با پرسپولیس خواهد شد یا خیر.

دیدگاهها