کد خبر : 2004317 | 05 اسفند 1402 ساعت 00:10 | 62.6K بازدید | 34 دیدگاه

پیام جالب مربی پرسپولیس برای جانشین بیرو

مربی سابق پرسپولیس پیامی را خطاب به دروازه‌بان دوم سرخپوشان منتشر کرد.

پیام جالب مربی پرسپولیس برای جانشین بیرو

به گزارش ورزش سه، علیرضا بیرانوند در دقایق پایانی دیدار با تراکتور یک کارت زرد دریافت کرد تا چهار اخطاره شود و دیدار پرسپولیس برابر ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر را از دست بدهد.

این اتفاق در حالی رخ داد که پرسپولیس در ابتدای فصل احمد گوهری را به صورت قرضی به آلومینیوم اراک داد و پس از آن هم دروازه‌بان دیگری جذب نکرد تا امیررضا رفیعی که از تیم امید پرسپولیس به تیم بزرگسالان اضافه شده است، به عنوان گلر دوم روی نیمکت این تیم بنشیند.

رفیعی که تجربه حضور در بازی رسمی در تیم بزرگسالان پرسپولیس را ندارد، در نیم فصل اول زیر نظر وسلی ننکا تمرینات خود را دنبال کرد و موفق شد رضایت این مربی برزیلی را جذب کند.

حالا در شرایطی که رفیعی تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در ترکیب پرسپولیس برای دیدار با ذوب‌آهن دنبال می‌کند، ننکا با انتشار پیامی روحیه‌بخش خطاب به این بازیکن، برای او آرزوی موفقیت کرده است.

1994143

ننکا در استوری خود نوشته است: سلام داداش، فقط برای اینگه بگم در مسابقه بعدی موفق باشید، خودتان را باور کنید و کاری را که می‌توانید انجام دهید، مدت زیادی است که سخت کار می‌کنید، حالا نوبت شماست لذت ببرید.

دیدگاه‌ها