کد خبر : 2005202 | 08 اسفند 1402 ساعت 18:42 | 6.2K بازدید | 16 دیدگاه

در تمام دنیا این اتفاق می‌افتد؛

تارتار: نگاهی به کسب سهمیه داریم

مهدی تارتار می‌گوید می‌توانستند برتری خود مقابل فولاد را حفظ کنند، ولی شرمنده هواداران شدند.

تارتار: نگاهی به کسب سهمیه داریم

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار، سرمربی ملوان، پس از بازی با فولاد در کنفرانس خبری گفت: برای هر دو تیم بازی سختی بود. تیم‌ها شانه به شانه هم حرکت می‌کردند و شاهد یک بازی فیزیکی بودیم. من فولاد را به این شکل ندیده بودم. به فولادی‌ها و بچه‌های خودمان که پا پس نکشیدند، خسته نباشید می‌گویم. انصافا هر دو تیم خوب کار کردند و در مجموع می‌توانست مساوی باشد.

او ادامه داد: از قضاوت خوب آقای منصوریان و همکارانشان تشکر می‌کنم‌. گروه داوری قضاوت خوبی داشتند و بی‌نقص بودند برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

تارتار راجع به از دست رفتن پیروزی گفت: شرمنده هوادارن شدیم. می‌توانستیم تک گل خودمان را حفظ کنیم. فولاد در نیمه دوم فشار آورد و تغییراتی را ایجاد کرد. یارهای خوبی را در نیم فصل جذب کرده و جایگاهش اینجای جدول نیست. با این ساختار و امکاناتی که فولاد دارد باید برای قهرمانی بجنگد، هرچند امسال را تا حدودی از دست داده است. ما با تمام وجود تا پایان فصل می‌جنگیم و حتی نیم نگاهی به کسب سهمیه داریم. در نیم فصل دوم یارهای خوبی به ما اضافه شدند. فکر می‌کنم بازی زیبایی نبود و بیشتر فیزیکی بود.

او درباره اعتقاد فولادی‌ها به وقت‌کشی بازیکنانش گفت: بازیکن ما از ناحیه بینی دچار شکستگی شد و با وجود اینکه دوست داشت ادامه بدهد، خونریزی‌اش بند نمی‌آمد. در آن صحنه بازیکن ما دچار مصدومیت شد و غیر از آن ما خودمان را نینداختیم. در فلسفه کاری من وقت‌کشی با افتادن نیست و باید با سبک بازی و تاکتیکی باشد.

تارتار دلیل عقب کشیدن تیم ملوان را اینگونه توضیح داد: ما در انتقال توپ‌ ضعیف عملکردیم. اگر در خط هافبک انتقال خوبی داشتیم، تیم از فشار خارج می‌شد. طبیعی است که وقتی نتیجه ۱-۰ است تیم جلو برای حفظ نتیجه، جانانه دفاع می‌کند و به عقب می‌رود و تیمی که عقب مانده همه جور فشار می‌آورد. در تمام بازی‌های دنیا شاهد این قضیه هستیم.

دیدگاه‌ها