کد خبر : 2005761 | 11 اسفند 1402 ساعت 00:10 | 44K بازدید | 31 دیدگاه

درخواست جالب کلوپ: به این بازیکن نگویید شوت بزن!

یورگن کلوپ از هواداران لیورپول درخواست کرد که دیگر از جو گومز نخواهند شوت بزند!

درخواست جالب کلوپ: به این بازیکن نگویید شوت بزن!

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس آمار اوپتا، جو گومز از زمان پیوستن به لیورپول، هنوز نتوانسته برای این تیم گلزنی کند. از آن زمان ۲۳۳ بازی انجام داده و در این مدت ۵۰ بازیکن موفق شده‌اند اولین گل‌شان برای قرمزها را به ثمر برسانند.

در واقع، تنها راب جونز و افرایم لانگ ورث بازی‌های بیشتری را بدون گلزنی برای لیورپول انجام داده‌اند. گل نزدن او تا این فصل به یک بحث تبدیل نشده بود تا اینکه در بازی‌های گذشته هواداران لیورپول به این موضوع پرداخته‌اند.

آنها برای جو گومز یک شوخی جالب ساخته‌اند. در اکثر بازی‌ها هر زمان که این بازیکن صاحب توپ می‌شود، هواداران بدون توجه به اینکه او در چه قسمتی از زمین است، فریاد می‌زنند «شوت بزن.»

1996422

این شوخی اکنون کمی کمرنگ شده است اما برخی هواداران حتی در موقعیت‌های حساس و وقت‌هایی که بازی در مرحله حساسی است و بازیکن به تمرکز نیاز دارد، این کار را تکرار می‌کنند.

به دنبال همین اتفاقات کلوپ از هواداران لیورپول خواست که این کارشان را متوقف کنند. مربی آلمانی گفت: «می‌توانم از هواداران خواهش کنم که اینقدر به گومز نگویند شوت بزند؟ یک روز او لحظه مناسب را پیدا خواهد کرد و شوت می‌زند. اجازه دهید خودش این کار را انجام دهد. اگر ادامه دهید او فقط به‌خاطر اینکه به هواداران اهمیت می‌دهد از راه دور شوت می‌زند و من عصبانی خواهم شد.»

دیدگاه‌ها