کد خبر : 2006407 | 14 اسفند 1402 ساعت 00:38 | 40.5K بازدید | 70 دیدگاه

شب وحشتناک بارسلونا: مصدومیت جدی دو ستاره تیم

فرانکی دی‌یونگ و پدری، ستاره‌های بارسلونا در جریان نیمه اول بازی این تیم مقابل اتلتیک بیلبائو دچار مصدومیت شدند.

شب وحشتناک بارسلونا: مصدومیت جدی دو ستاره تیم

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا حدود یک هفته پیش از بازی حساس برابر ناپولی در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم سن مامس مهمان اتلتیک بیلبائو است.

بر اساس اخبار منتشرشده ژاوی هرناندز برخلاف وضعیتی که بارسلونا دارد می‌خواهد تمام بازی‌های این تیم در لالیگا تا انتهای فصل را ببرد تا یا قهرمانی را از رئال مادرید بگیرد و یا اختلاف با این تیم را به حداقل برساند. رسانه‌ها حتی خبر داده‌اند که او معتقد است اگر بارسلونا در سانتیاگو برنابئو رئال را شکست دهد شانس‌شان برای قهرمانی در لالیگا بسیار بیشتر می‌شود.

برای همین سرمربی اسپانیایی بدون توجه به بازی حساس برابر ناپولی در هفته آینده تمام بازیکنان اصلی‌اش را برای دیدار امشب مقابل اتلتیک بیلبائو در ترکیب قرار داد.

بازی پایاپای و بدون موقعیت خاصی آغاز شد و تنها اتفاقات مهم نیمه اول، مصدومیت فرانکی دی‌یونگ و پدری، دو ستاره خط هافبک آبی‌اناری‌ها بود. در دقیقه ۲۶ بازی هافبک هلندی، در جدال هوایی با بازیکن بیلبائو، به شکل نگران‌کننده‌ای فرود آمد و مچ پایش پیچ خورد. کادر پزشکی بلافاصله به زمین رفتند اما امیدی به ادامه بازی نبود. مصدومیت دی‌یونگ به اندازه‌ای شدید بود که پزشکان در همان ثانیه‌های اول درخواست تعویض و اینکه او نمی‌تواند به بازی ادامه دهد را تأیید کردند.

1997523
1997524

این پایان بدشانسی هافبک‌های بارسلونا نبود. در لحظات پایانی نیمه اول پدری در کناره‌های زمین قصد داشت توپ را از اینیاکی ویلیامز بگیرد او پایش را برای توپ انداخت اما ستاره بیلبائو از او گذشت و پای پدری در شرایط نامناسبی قرار گرفت و دچار مصدومیت شد.
این بازیکن هم پس از لحظاتی تعویض و از بازی خارج شد. گریه‌های او هنگام تعویض باعث نگرانی هواداران بارسلونا شده است.

در اولین اطلاعات منتشرشده از مصدومیت این دو بازیکن، هاوی میگل روزنامه‌نگار اسپانیایی، اعلام کرده که هر دو مصدومیت نگران‌کننده به‌نظر می‌رسند. ستاره هلندی دچار پیچ‌خوردگی قابل توجهی از ناحیه مچ پای راست و پدری هم بار دیگر از ناحیه همسترینگ مصدوم شده است. دی‌یونگ برای رسیدن به بازی ناپولی کار سختی دارد و به‌نظر می‌رسد حضور پدری هم کاملاً منتفی است.

1997526

دیدگاه‌ها