کد خبر : 2007622 | 18 اسفند 1402 ساعت 21:27 | 47.6K بازدید | 6 دیدگاه

خواهش می‌کنم وضعیت مالی را بهتر کنند؛

سروش: ما هم خانواده داریم، حیف است!

سروش رفیعی می‌گوید برای اینکه با آرامش بیشتری بازی کنند باید وضعیت پرداختی‌ها خیلی بهتر شود.

سروش: ما هم خانواده داریم، حیف است!

به گزارش "ورزش سه"، سروش رفیعی در پایان بازی پرسپولیس و فولاد در ابتدا گفت: دوست دارم که اینجا خدمت خانواده‌های عزیز و مردم شریف سیستان و بلوچستان عرض تسلیت داشته باشم‌. بسیار متاسف شدیم بابت شرایطی که به وجود آمده است‌. امیدوارم خدا به خانواده‌هایی که عزیزان‌شان را از دست داده‌اند صبر بدهد‌. امیدوارم که مسئولین هرچه سریع‌تر و بهتر به هموطنان عزیز و دوست داشتنی در سیستان و بلوچستان به نحو احسن رسیدگی کنند‌.

ویدئو: 326859

سروش راجع به بازی گفت: به تیم خوب، بزرگ و با شخصیت فولاد خداقوت می‌گویم. امیدوارم بازیکنان خوب فولاد، دوستان عزیزم و احمد آل‌نعمه عزیز در ادامه مسیر موفق باشند. به هواداران‌مان به ویژه خانم‌ها و آقایانی که در این سرما و شرایط سخت کنار تیمشان بودند و به ورزشگاه آمده بودند تبریک می‌گویم و امیدوارم از این بازی لذت برده باشند‌. فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم. اتفاق خوبی بود که دو بار بازی را عقب افتادیم ولی خیلی خوب به بازی برگشتیم و سعی کردیم تمرکزمان را حفظ کنیم‌. موقعیت‌های زیادی هم ایجاد کردیم و شاید شانس این را داشتیم که با تعداد گل‌های بیشتر بازی را تمام کنیم ولی برد در این شرایط مهم است‌.

او درباره برد تیم قبل دربی گفت: برد همیشه شیرین است فرق ندارد قبل از دربی یا بعد از دربی باشد. در دربی مهم این است که بازی‌ها را ببریم و برنامه ما هم بازی به بازی جلو رفتن است. حواس‌مان فقط به این بازی بود و راضی کننده هم بود.

او درباره پرداختی‌ها و شرایط باشگاه گفت: برای اینکه شما بتوانید تیم خوبی داشته باشید، بازیکنان باید بتوانند خوب تمرین کنند تا عملکرد مثبتی در زمین داشته باشند. آمادگی جسمی و ذهنی خیلی مهم است. ما می‌توانیم خوب تمرین کنیم و آماده مسابقه بشویم ولی برای اینکه ذهن خودمان را برای یک بازی خوب آماده کنیم باید آرامش داشته باشیم. همه ما درگیر مسائلی در زندگی و خانواده‌مان هستیم و بحث مالی در هر کاری بسیار مهم است. با توجه به نتایجی که گرفتیم و تایمی که از فصل گذشته است شرایط پرداختی‌ها خوب نبوده است. البته که می‌دانم باشگاه، مدیرعامل و هیئت مدیره همه تلاش‌شان را کرده‌اند ولی باید بیشتر و بهتر از این باشد. از آقای درویش از هیئت مدیره خواهش می‌کنم که شرایط بچه‌ها را بهتر کنند‌ ما بازیکنان جوان و پشت تیمی داریم که همه به این قضایا نیاز دارند. یادمان نرود یکی از آسیب‌های زیادی که ما در بحث پرداختی‌ها خوردیم بخاطر طلب‌های گذشته بود.

دیدگاه‌ها