کد خبر : 2007773 | 19 اسفند 1402 ساعت 13:58 | 15.4K بازدید | 17 دیدگاه

پیشرفت 4 امتیازی مس نسبت به نیم فصل اول

اعداد درباره تیم محرم به حرف آمدند!

مس رفسنجان در 4 بازی ابتدایی نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول 4 امتیاز بیشتر کسب کرده است.

اعداد درباره تیم محرم به حرف آمدند!

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان با تساوی شب گذشته در هفته نوزدهم برابر تراکتور مجموع امتیازات خودش در این نیم فصل را به عدد 6 رساند در حالی که در نیم فصل اول در همین مقطع تنها دو امتیاز به دست آورده بود.

تیم محرم نویدکیا که به شکل مشخصی در نیم فصل دوم متحول شده در چهار بازی گذشته خودش به سه تساوی و یک پیروزی و مجموع 6 امتیاز رسیده در حالی که در نیم فصل اول چهار بازی ابتدایی را با دو شکست و دو تساوی پشت سر گذاشت و تنها دو امتیاز به دست آورده بود.

نکته جالب توجه اینکه مس در دور رفت بازی خانگی در رفسنجان مقابل شمس آذر را با سه گل واگذار کرده بود در حالی که در بازی برگشت و در زمین شمس آذر به تساوی رسید ، همچنین در دور رفت برابر نساجی در بازی خانگی به تساوی رسیده بود، اما در دور برگشت در قائمشهر نساجی را با سه گل شکست داد و بر این اساس در بازی‌های خارج از خانه عملکرد به مراتب بهتری نسبت به نیم فصل اول داشته است.

1999568

مس در دور رفت بازی‌های لیگ با 8 شکست و 22 گل خورده یکی از گزینه‌های سقوط به شمار می‌رفت، اما حالا و در نیم فصل دوم در چهار بازی تنها یک گل دریافت کرده؛ آن هم با ضربه استثنایی آلوز هافبک شاخص تراکتور و البته تیم محرم نویدکیا همچنان در چهار بازی لیگ و یک بازی جام حذفی شکستی نخورده تا با چهره‌ای متفاوت به کار خودش ادامه بدهد.

از دست رفتن امتیازات دور رفت طبیعتا اجازه نمی‌دهد مس به راحتی در جدول بالا بیاید اما در صورت استمرار روند این تیم شاگردان نویدکیا توان صعود از جایگاه دهم جدول و رسیدن به رتبه یک رقمی در پایان فصل را خواهند داشت.

عکاس: حسین برزیده

دیدگاه‌ها