کد خبر : 2008030 | 20 اسفند 1402 ساعت 18:35 | 18.2K بازدید | 30 دیدگاه

رضایی: با تمام توان می‌جنگم و جبران می‌کنم

عذرخواهی دروازه‌بان نساجی: 70 ساعت شرمندگی!

دروازه‌بان نساجی مازندران با گذشت 3 روز از دیدار با صنعت نفت آبادان از هواداران و اعضای تیمش عذرخواهی کرد.

عذرخواهی دروازه‌بان نساجی: 70 ساعت شرمندگی!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا رضایی دروازه‌بان جوان و باتجربه نساجی در ثانیه‌های پایانی دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان روی گل حریف مرتکب اشتباه شد تا بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

رضایی که در روزهای گذشته مورد حمایت اعضای تیم نساجی قرار گرفته بود، امروز با انتشار متنی در صفحه شخصی خود به صورت رسمی از ارکان باشگاه و هواداران مازندرانی عذرخواهی کرد.

او در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «الان که با شما هواداران شریف و بزرگوار نساجی مازندران صحبت می‌کنم، حدود 70 ساعت از آن اتفاق تلخ در آبادان می‌گذرد. هرچند که می‌دانم حال روحی نامناسب من از آنچه در دقیقه 95 بازی با صنعت نفت رخ داد، در مقابل اندوه بزرگی که در این چند روز تحمل کردید، ارزش زیادی ندارد، اما دوست دارم حرف دلم را به شما پرشورها بزنم و بگویم که در تمام روزهای گذشته لحظه‌ای را بدون احساس شرمندگی نسبت به هواداران عزیز و همه ارکان باشگاه نساجی مازندران سپری نکردم.»

دروازه‌بان سابق استقلال که از نیم فصل دوم پیراهن نساجی را برتن دارد، در بخش بعدی صحبت‌های خود به عذرخواهی از اعضای تیمش و هواداران پرداخته است: «در این شرایط سخت، عذرخواهی از شما هواداران دلسوز نساجی، مالک محترم و مدیران باشگاه نساجی، شخص آقاساکت الهامی و همکاران ایشان و همه هم‌تیمی‌های مهربانم، کمترین کاری است که باید انجام بدهم؛ شمایی که با فرستادن انرژی مثبت در روزهای گذشته رفاقت و جوانمردی را در حقم تمام کردید.»

2000022

رضایی متن احساسی و غم‌انگیز خود را با این جملات به پایان برد: «در این سال‌ها در زندگی‌ام و همچنین از مکتب بزرگان فوتبال یاد گرفتم هرگاه زمین خوردم، از آن درس بگیرم، دست به زانو ببرم، لباس خودم را بتکانم و با تمام وجود، به فکر ساختن آینده‌ای بهتر و جبران مافات باشم. پس هرچه در توان دارم برای شما خواهم گذاشت و تا پای جان برای نساجی می‌جنگم. جبران می‌کنم. سرباز شما علیرضا رضایی».

دیدگاه‌ها