کد خبر : 2008150 | 21 اسفند 1402 ساعت 09:35 | 7.9K بازدید | 8 دیدگاه

خدا را شکر که شرمنده مردم ارومیه نشدیم

عبدالرضا علیزاده ابراز امیدواری کرد که تیمش در مرحله پلی‌آف نیز نمایش قابل قبولی داشته باشد.

خدا را شکر که شرمنده مردم ارومیه نشدیم

به گزارش "ورزش سه"، عبدالرضا علیزاده، سرمربی شهرداری ارومیه بعد از برد و‌صعود شیرین تیمش به مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال ایران گفت: "به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم. بازی خیلی خوبی بود و نیان الکترونیک هم خوب بازی کرد. به‌جز یکی، دو صحنه که مشکوک بودیم، داوری مشکل دیگری نداشت و قابل قبول بود. خدارا شاکریم که شرمنده مردم ارومیه و آذربایجان نشدیم. با وجود این که سال گذشته چهاردهم و امسال هم در رتبه سیزدهم قرار داشتیم؛ توانستیم در مرحله پلی‌آف حضور پیدا کنیم. امیدوارم در پلی‌آف هم بتوانیم والیبالی در شأن مردم ارومیه انجام دهیم تا بتوانیم به مراحل بعد صعود کنیم."

همچنین حامد صمدی، سرمربی نیان الکترونیک مشهد نیز بعد از شکست مقابل شهرداری گفت: "به هر دو تیم که بازی خوبی انجام دادند، خسته نباشید می‌گویم. ارومیه والیبال خیلی خوبی انجام داد؛ به‌ویژه در سرویس زدن فوق‌العاده کار کردند. لحظاتی از مسابقه ما را دچار مشکل کردند و نتوانستیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. البته ما هم تلاش داریم برای مسابقات با اهمیت پلی‌اوت آماده شویم و برهمین اساس در دو مسابقه آخر مقابل چادرملو و شهرداری ارومیه سعی کردیم بازیکن‌های تیم را مدیریت کنیم تا از نظر بدنی مشکلی برای کسی ایجاد نشود.

در این دو مسابقه بیشتر از بازیکنان نوجوانان و جوانان تیم استفاده کردیم. ابوالفضل صالحی، علی غفاریان، یونس جوان و یوسف کاظمی از بازیکنان نوجوانان و جوانان ما هستند که عملکرد خوبی هم داشتند و فوق‌العاده آینده‌دار هستند. امیدواریم در سال‌های آینده هم این بازیکن‌های بومی را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم با تیمی که اکثریت بازیکنان آن بومی هستند راهی مسابقات شویم. به تیم ارومیه هم بابت حضور در پلی‌آف تبریک عرض می‌کنم. شهر و هواداران ارومیه لیاقت حضور در مراحل بالاتر مسابقات و کسب سکو را هم دارند و برای آن‌ها آرزوی موفقیت داریم."

دیدگاه‌ها