کد خبر : 2008332 | 22 اسفند 1402 ساعت 01:18 | 333.5K بازدید | 226 دیدگاه

ماجرای یک فرصت‌سوزی عجیب و غریب

گریه رونالدو درآمد، گلر العین شاخ درآورد!

کریستیانو رونالدو یکی از عجیب‌ترین فرصت‌سوزی‌های دوران زندگی خود را در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر دروازه خالی العین به ثبت رساند.

گریه رونالدو درآمد، گلر العین شاخ درآورد!

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست یک بر صفر در امارات و جدال برابر العین، همه هواداران النصر در الاول پارک منتظر اجرای یک سمفونی به یادماندنی از فوق ستاره بودند. امیدها به ساق‌های کریستیانو دوخته شده بود تا او برای هواداران زردپوش، پیام‌آور شادی باشد.

ویدئو: 327116

رونالدو در دیدارهای زیادی توانسته بود به کامبک تیمش کمک کند که یکی از مهمترین‌های آن، تبدیل شکست دو بر صفر برابر اتلتیکو در مادرید به پیروزی بود. جایی که او با لباس یوونتوس و در تورین هت تریک کرد و بانوی پیر را به بازی یک هشتم نهایی رساند.

برنده پنج توپ طلا در امارات ناامید کننده ظاهر شد ولی همه منتظر جبران این شکست در بازی برگشت بودند، او نیز در نشست خبری پیش از بازی روی آن تأکید کرد و از عبارت ان‌شاءالله برای تکمیل ریمونتادای استفاده کرد. همین موضوع سبب شد تا همه منتظر یک فوتبالی هجومی و نابودگر از النصر باشند.

اما اوضاع در الاول پارک کاملا برخلاف انتظارها پیش رفت و این العین بود که با درخشش سفیان رحیمی موفق شد دو مرتبه دروازه راغد نجار را فتح کند. با این حال، النصر به بازی برگشت و توسط عبدالرحمن غریب و اوتاویو بازی را به تساوی کشاند و حالا همه در انتظار گل سوم النصر بودند تا با احتساب شکست بازی رفت، همه چیز مساوی شود.

2000536
2000537

در دقیقه 61 بهترین فرصت ممکن برای النصر به وجود آمد تا بتواند با به ثمر رساندن گل سوم، همه چیز را به تساوی بکشاند. ارسال سادیو مانه به روی دروازه نصیب علی لاجامی مدافع پیش تاخته شد. او ضربه‌اش را روانه دروازه کرد و باز هم خالد عیسی با عملکردی ضعیف، توپ را دفع کرد و آن را مقابل رونالدو انداخت.

2000538
2000539

سنگربان العین روی زمین افتاده بود و یک توپ و یک دروازه خالی مقابل رونالدو قرار داشت. او می‌توانست با یک ضربه نرم و بغل پا، به راحتی دروازه را باز کند. همین خیال راحت هواداران از فوق ستاره سبب شد تا همه به هوای گل از جای خود بلند شوند تا گل سوم را جشن بگیرند.

2000541

اما فوق ستاره یکی از عجیب‌ترین فرصت‌سوزی‌های دوران حرفه‌ای خود را به نمایش گذاشت. رونالدو نتوانست دروازه خالی که روبرویش بود را باز کند، دروازه‌ای که گلرش هم روی زمین افتاده بود و او کار سختی برای گلزنی نداشت اما شوت کریستیانو از کنار دروازه به بیرون رفت تا همه برای لحظاتی مات و مبهوت سر جای خود میخکوب شوند و از خود بپرسند آیا این واقعا CR7 بود که نتوانست گلزنی کند؟

2000542

همه چیز واقعی بود. رونالدو برابر دروازه خالی ناکام بود و ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی همچنان 2 – 2 باشد و رونالدو نیز با چهره‌ای بهت زده از خودش بپرسد که چگونه این توپ را از دست داده است. نکته جالب توجه، چهره بهت زده خالد عیسی، سنگربان العین است. او هم مانند میلیون‌ها بیننده تلویزیونی باور ندارد که برنده پنج توپ طلای دنیا این موقعیت را هدر داده و شاید در آن لحظات سنگربان اماراتی از خودش می‌پرسد که این خوش شانسی، پاداش کدام کار خیر او بوده که رونالدو نتوانسته دروازه خالی او را باز کند. ویدیوی این فرصت‌سوزی او نیز به سرعت در فضای مجازی وایرال شد و باعث تعجب همگان شد.

دیدگاه‌ها