کد خبر : 2008693 | 23 اسفند 1402 ساعت 21:45 | 66.9K بازدید | 53 دیدگاه

برای نتیجه‌گیری دست به هر کاری نزنید؛

تارتار: امروز روز سیاه فوتبال بود

مهدی تارتار در نشست خبری پس از شکست برابر پیکان با کنایه‌ درباره اعضای تیم حریف صحبت کرد.

تارتار: امروز روز سیاه فوتبال بود

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر ملوان مقابل پیکان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: قرار نبود به کنفرانس بیایم، اما به احترام خبرنگاران آمدم. در زندگی به یاد ندارم کسی را رنجانده باشم، اما فکر می‌کنم امروز روز سیاه فوتبال بود. فوتبال که نبود. به مجموعه پیکان تبریک می‌گویم و می‌دانم که مجموعه خوبی هستند. یک سال کار کردم و سال خوبی را پشت سر گذاشتم، اما هیچ وقت برای بردن به کسی بی‌احترامی نکردم.

وی افزود: فوتبال یک روز و دو روز نیست و باید طوری رفتار کنیم که سالیان سال بمانیم. فکر می‌کنم با تجربه‌ترین سرمربی لیگ برتر هستم. توصیه‌ای به جوانان دارم که برای نتیجه گرفتن هر کاری نکنند. بی‌احترامی نکنند چون ارزش ندارد. همه ما دیر یا زود می‌رویم اما چیزی که از ما باقی ماند اعمال ما است. چقدر خوب است که بعد از رفتن از ما به نیکی یاد کنند.

سرمربی ملوان در ادامه گفت: به غیر از صحنه ایستگاهی که گل خوردیم دیگر بازی موقعیت خاصی نداشت. نیمه دوم وقتی دیدیم راه‌ها بسته است بازی مستقیم را انجام دادیم. به آنهایی که در مجموعه پیکان احترام‌ها را نگه داشتند، تبریک می‌گویم.

تارتار در پاسخ به اینکه آیا منظور او از روز سیاه درگیری با رضا عنایتی است، گفت: نمی‌خواهم مسئله را باز کنم. از اول بازی تا پایان این مسائل بود. واقعا این فوتبال تا این حد ارزش ندارد که بخواهیم بی‌احترامی کنیم. از روز اول یاد گرفتیم کسی که حتی یک روز از ما بزرگتر است، احترامش را حفظ کنیم و به جوانان هم گفته‌ام.

دیدگاه‌ها