کد خبر : 2008787 | 24 اسفند 1402 ساعت 09:41 | 19.4K بازدید | 22 دیدگاه

طعنه فرشته نجات اتلتیکو: حرفمان را در زمین زدیم!

یان اوبلاک، ستاره اتلتیکو مادرید، می‌گوید این تیم قدرتش را در زمین به حریف ثابت کرد.

طعنه فرشته نجات اتلتیکو: حرفمان را در زمین زدیم!

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم رقابت‌های لیگ قهرمانان برابر اینتر به میدان رفت و موفق شد با کسب پیروزی برابر این تیم مجوز صعود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات را به دست آورد. 

شاگردان سیمونه اینزاگی در بازی رفت با یک گل برابر حریف شکست خورده بودند و در این دیدار هم گل اول را دریافت کردند اما توانستند این دو گل را جبران کنند و این اوبلاک بود که در ضربات پنالتی عملکردی عالی داشت و تیمش را به مرحله بعدی این رقابت‌ها برد. 

این ستاره اتلتیکو مادرید پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت: «ما امروز خیلی خوب بازی کردیم. در مجموع توانستیم بازی درخشانی ارائه کنیم اما هر از گاهی هم پیش می‌آید که دیدارهایی داشته باشیم که به ما ضربه می‌زند و باید روی بهبود این موضوع کار کنیم.

2001232

من همیشه گفته بودیم که در ضربات پنالتی در نهایت کمی شانس هم باید با شما یار باشد چون باید سمت درست را انتخاب و توپ را مهار کنید. اگر بازیکن توپ را به شکلی عالی و بدون نقص بزند، مهار آن غیرممکن خواهد بود. من امروز خوش شانس بودم و دو پنالتی را مهار کردم. 

ما امروز با تمام وجود در زمین رقابت کردیم و روحمان را در زمین گذاشتیم. حالا باید در کنار هواداران از این پیروزی لذت ببریم و امیدواریم که امسال بتوانیم جامی به دست آوریم. جایی که باید حرف بزنید در زمین است و ما امروز این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دادیم و به این مسیر ادامه خواهیم داد.

شرایط لالیگا با لیگ قهرمانان متفاوت است. وقتی شما در مراحل حذفی هستید، هر اتفاقی ممکن است و ما همیشه فکر می‌کنیم که مسیری در پیش داریم که غیرممکن نیست. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که توانایی رقابت داشته باشیم و امیدواریم که بتوانیم از یک چهارم نهایی هم صعود کنیم.»

دیدگاه‌ها