کد خبر : 2009028 | 25 اسفند 1402 ساعت 16:34 | 26.8K بازدید | 39 دیدگاه

حرکت سالنی ترابی و جواب هندبالی سیدحسین

وینگر تکنیکی و ملی‌پوش پرسپولیس یکی از معدود صحنه‌های جذاب نیمه دوم دربی را رقم زد.

حرکت سالنی ترابی و جواب هندبالی سیدحسین

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به‌نظر می‌رسید پرسپولیس در نیمه دوم دربی لحظه به لحظه شرایط سخت‌تری از لحاظ خلق موقعیت و رسیدن به دروازه حریف پیدا می‌کند دل‌بستگی سرخ‌ها به ستاره‌های تکنیکی و خلاق‌شان بیشتر شد. 

در شرایطی که تصور می‌شد اورونوف و ترابی مثل دو، سه بازی اخیر بتوانند گره از کار مشکلات فاز تهاجمی تیمشان باز کنند اما این دو بازیکن هم غیر از چند صحنه مشخص کاری از پیش نبردند.  

در یکی از معدود موقعیت‌های نیمه دوم پرسپولیس مهدی ترابی که به‌عنوان وینگر چپ در ترکیب تیمش به میدان رفته بود وقتی دید بازیکنی برای پاس دادن وجود ندارد و مدافعان استقلال تمام فضاها را بسته‌اند اقدام به یک حرکت انفرادی کرد تا بلکه گره از کار تیمش باز کند.  

2001720

ترابی درست مثل فوتبالیست‌های سالنی از گوشه محوطه جریمه با حرکتی که بیشتر در فوتسال می‌بینیم اقدام به برداشتن یکی، دو بازیکن حریف از مقابل خود کرد و ضربه خود را از زاویه بسته به سمت دروازه حریف نواخت اما سیدحسین حسینی نیز باهوش بود و تمرکز لازم را در این صحنه داشت تا با پا و به شکل دروازه‌بان‌های فوتسال و هندبال مقابل این ضربه بایستد. 

ترابی در این دربی هرچه از زمان بازی گذشت در نیمه دوم کارایی کمتری داشت و درنهایت جای خود را به سعید صادقی داد اما با توجه به مصاحبه بعد از بازی‌اش انگار چندان هم از تعویض شدنش در دقیقه 84 راضی نبود.

دیدگاه‌ها