کد خبر : 2009040 | 25 اسفند 1402 ساعت 17:18 | 11.5K بازدید | 9 دیدگاه

ژابی آلونسو: برای بازی با وستهم هیجان زده‌ام

ژابی آلونسو، سرمربی بایرلورکوزن، تایید کرد که هدف تیمش صعود به لیگ قهرمانان اروپاست و از رویارویی با وستهم در لیگ اروپا هیجان زده است.

ژابی آلونسو: برای بازی با وستهم هیجان زده‌ام

به گزارش "ورزش سه"، بایرلورکوزن در هفته بیست و ششم بوندس‌لیگا روز یکشنبه در خانه فرایبورگ به میدان خواهد رفت.

لورکوزن شب گذشته در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل قره باغ آذربایجان با نتیجه 3-2 برنده شد تا به دور بعدی صعود کند.

تیم آلمانی در این دور از رقابت‌ها با وستهم انگلیس بازی خواهد کرد و ژابی آلونسو از اینکه تیمش در مسیر درستی حرکت می‌کند، خوشحال است.

آلونسو در نشست خبری پیش از بازی یکشنبه گفت: "ما در بازی بعدی در موقعیت خوبی به زمین خواهیم رفت. این آخرین بازی قبل از فیفادی است و ما تا اینجا خوب کار کرده‌ایم. اکنون می‌خواهیم این بخش را با یک برد به پایان برسانیم که مطمئنا مقابل فرایبورگ کار آسانی نخواهد بود.

قرعه کشی یک چهارم نهایی لیگ اروپا؟

در قرعه کشی لیگ اروپا حریف آسانی وجود نداشت. ما وستهم را می‌شناسیم و می‌دانیم که آن‌ها قبلاً در لیگ کنفرانس بسیار عالی بازی کرده‌اند. ما برای دیدار با آن‌ها در مرحله یک چهارم نهایی بسیار هیجان‌زده هستیم.

2001744

فرایبورگ؟

من فرایبورگ را می‌شناسم. آن‌ها می‌دانند چگونه خوب بازی کنند و روی جریان مسابقه مسلط باشند. آن‌ها بسیار با اعتماد به نفس بازی می‌کنند، می‌دانند چه کاری باید انجام دهند و به ویژه در موقعیت‌های حمله قوی هستند. حریف هوشمندانه بازی می‌کند، بنابراین باید خیلی چیزها را کنترل کنیم و برای هر سناریویی آماده باشیم.

نزدیک بودن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا؟

در تابستان تصمیم گرفتیم برای حضور در لیگ قهرمانان بجنگیم. ما به این هدف نزدیک هستیم و خوب است که تیم فصل آینده در چمپیونزلیگ بازی کند.

دیدگاه‌ها