کد خبر : 2009062 | 25 اسفند 1402 ساعت 19:00 | 56.3K بازدید | 152 دیدگاه

اعتراض استقلال: بازی ما مثل پرسپولیس با تماشاگر باشد

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به بدون تماشاگر بودن بازی برابر هوادار واکنش نشان داد.

اعتراض استقلال: بازی ما مثل پرسپولیس با تماشاگر باشد

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در آخرین دیدار خود در سال 1402 باید روز یکشنبه در استادیوم دستگردی تهران به مصاف هوادار برود. از آنجایی که بازی‌های سرخابی‌ها در فصول اخیر در این ورزشگاه بدون تماشاگر بوده، اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه این بار نیز همین رویه تکرار خواهد شد.

2001507

باشگاه استقلال نیز با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به این موضوع معترض بوده و اعتقاد دارد به مانند سال گذشته که دیدار پرسپولیس و پیکان از ورزشگاه دستگردی به استادیوم آزادی منتقل شد، این مسابقه نیز باید با حضور تماشاگران برگزار شود.

در متن این اطلاعیه آمده است:

در فاصله کمتر از دو روز تا بازی هفته بیست و یکم استقلال ایران برابر هوادار، زمزمه‌های عجیبی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه بازی قرار است بدون تماشاگر باشد.

مدیریت و اعضای کادرفنی استقلال امیدوارند این زمزمه‌ها در حد شایعه باشد چرا که حضور در ورزشگاه و حمایت از استقلال حق طبیعی هواداران فهیم مجموعه آبی است و وقتی استقلال از بازی با حضور تماشاگر محروم نیست، نباید این حق از آنها سلب شود.

به یاد داریم پیش از این در شرایطی که پرسپولیس در همین ورزشگاه دستگردی میهمان پیکان بود، وقتی اعتراض کرد، مسئولان برگزار کننده لیگ برتر بازی را به ورزشگاه آزادی بردند و انصاف حکم می‌کند بازی استقلال و هوادار نیز با حضور تماشاگر در هر زمین و زمان مدنظر مسئولان برگزار شود.

اگر ورزشگاه دستگردی ظرفیت لازم برای پذیرایی از تماشاگر را ندارد، سازمان لیگ می‌تواند این بازی را به زمین دیگری منتقل کند.

استقلال محق است آخرین بازی خود در سال رو به پایان ۱۴۰۲ را در حضور تماشاگران طرفدار خود برگزار کند.

دیدگاه‌ها