کد خبر : 2009316 | 26 اسفند 1402 ساعت 22:52 | 16.6K بازدید | 10 دیدگاه

گولسیانی در لیست پرسپولیس، روی نیمکت

مدافع گرجستانی پرسپولیس به احتمال زیاد وارد لیست بازی با پیکان خواهد شد.

گولسیانی در لیست پرسپولیس، روی نیمکت

به گزارش ورزش سه، گئورگی گولسیانی مدافع میانی پرسپولیس بعد از مصدومیت در فولادشهر سه بازی اخیر تیمش از جمله دربی را از دست داد اما حالا در تمرین گروهی تیمش دیده می‌شود. 
با توجه به تصاویر منتشر شده از آخرین تمرین سرخ‌ها پیش از بازی با پیکان به نظر می‌رسد گئورگی مشکلی برای حضور در بازی یکشنبه شب تیمش ندارد اما احتمال نیمکت نشینی او زیاد است. 
با توجه به بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان به ترکیب، اما آرنج زوج میانه خط دفاع سرخ‌ها دوباره دستخوش تغییر خواهد شد و سوال اینجاست که اگر گولسیانی بازی نکند کدام مدافع زوج کنعانی خواهد شد. 

2000782

فرشاد فرجی و علی نعمتی هر دو از آزمون بزرگ دربی سربلند بیرون آمدند اما احتمال بازی کردن نعمتی کنار کنعانی بیشتر است که اگر اینگونه شود هفتمین زوج میانه دفاع پرسپولیس در این فصل شکل خواهد گرفت که در نوع خودش یک رکورد به حساب می‌آید. 
از سوی دیگر به نظر می‌رسد اگر شرایط بازی و نتیجه به سمتی پیش برود که پرسپولیس به آسودگی برسد احتمال حضور چند دقیقه‌ای گولسیانی در زمین به عنوان بازیکن تعویضی وجود دارد تا او در شرایط مسابقه قرار بگیرد چرا که اگر او در این میدان بازی نکند حدود سه هفته باید متظر مسابقه رسمی بعدی تیمش باشد و کار برایش سخت خواهد شد.

دیدگاه‌ها