کد خبر : 2009547 | 27 اسفند 1402 ساعت 22:06 | 6.5K بازدید | 15 دیدگاه

ویسی: فولاد عادت ندارد اینجای جدول باشد

عبدالله ویسی ابراز امیدواری کرد که بتواند شرایط فولاد را تغییر دهد.

ویسی: فولاد عادت ندارد اینجای جدول باشد

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی سرمربی فولاد خوزستان بعد از تساوی برابر استقلال خوزستان گفت: "امتیاز این بازی برای هر دو تیم حساس و مهم بود. هر دو تیم در پایین جدول دست و پا می‌زنند. دربی یعنی گل نخوردن و همین اتفاق هم افتاد ولی متاسفانه برنده‌ای نداشت. نیمه اول بسیار زیبایی را شاهد بودیم. در نیمه دوم هم ما و هم استقلال خوزستان محتاط بودیم و فقط نیم‌نگاهی به بردن داشتیم. می‌توانستیم با شهامت بیشتری بازی کنیم اما یک امتیاز برای فولاد خوزستان که عادت ندارد اینجای جدول باشد خوب بود. استقلال خوزستان نسبت به نیم فصل اول کاملا تغییر کرده بود و به‌طور کلی یک امتیاز برای ما که در خارج از خانه بازی می‌کردیم خوب بود.

ویسی در ادامه گفت: "مردم خوزستان عادت ندارند فولاد را در اینجای جدول ببینند و استرس بسیار بدی داریم. فولاد باید در وضعیتی باشد که نتیجه را طوری بررسی کند که ببیند با مساوی یا برد می‌تواند برای قهرمانی بجنگد یا سهمیه آسیا ولی دو سه سالی است که شرایط طور دیگری بوده است. مردم خوزستان به فولاد و صنعت نفت می‌بالند. باید تلاش کنیم که فولاد در وضعیت بهتری قرار بگیرد. "

سرمربی فولاد خوزستان در پایان گفت: "من ٩ بازی دیگر با فولاد خوزستان هستم و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. مردم خوزستان چه با فولاد و تیم‌های دیگر این شهر حال می‌کنند و باید شرایط بهتری داشته باشند. بعد از قهرمانی استقلال خوزستان که من به تیم‌های این شهر آمدم همه برای نیفتادن می‌جنگیدند. ما فقط باید امتیاز بگیریم که نیفتیم. استقلال خوزستان نیم فصل اول خوب بازی کرد اما همه مسابقات را باخت. به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند. "

دیدگاه‌ها