کد خبر : 2009598 | 28 اسفند 1402 ساعت 05:55 | 10.6K بازدید | 3 دیدگاه

تیم مانچینی رسانه‌های عربستانی را قال گذاشت!

تمرین امروز تیم ملی عربستان در سکوت خبری و پشت درهای بسته برگزار شد.

تیم مانچینی رسانه‌های عربستانی را قال گذاشت!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی عربستان امروز یکشنبه در حالی اردویش در ریاض را آغاز کرد که برای رویارویی با تاجیکستان در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ آماده می‌‌شود.

همزمان با شروع اضافه شدن بازیکنان به اردو، ولید آل‌احمد، بازیکن تیم التعاون که در جریان هفته بیست و چهارم لیگ عربستان مقابل الرائد دچار مصدومیت شد از لیست خارج شده است.

عربستان ابتدا بیست و یکم مارس در ورزشگاه الاول پارک ریاض میزبان همتای خود یعنی تیم ملی تاجیکستان خواهد بود و سپس بیست و ششم مارس هم در دوشنبه مقابل آنها قرار خواهد گرفت.

سبزها روز یکشنبه تمرینات خود را دور از چشم رسانه‌ها و پشت درهای بسته برگزار کردند. در حال حاضر تصمیم بر این شده که این تیم صبح روز دوشنبه ۲۵ مارس از طریق فرودگاه بین‌المللی ملک خالد عازم تاجیکستان شود.

2002688

لیست مانچینی شامل ۲۸ بازیکن برای پیوستن به اردو است. در این لیست محمد العویس پس از مصدومیت و غیبت در دوره قبل به تیم ملی بازگشته و در کنار او احمد الکسار، راغد النجار و محمد الیمی هم حضور دارند.

در خط دفاع نام‌های سعود عبدالحمید، فواز الصقور، علی البلیحی، علی لگامی، عون الصلولی، حسن کدیش، ولید آل احمد، رایان حامد، یاسر الشهرانی و متب الحربی دیده می‌شود.

در میانه میدان عبدالله الخیبری، مختار علی، عبدالله المالکی، محمد کنو، فیصل الغامدی، ناصر الدوساری، عباس الحسن، سامی الناجی، سالم الدوساری و عبدالرحمن غریب و در خط حمله هم عبدالله ردیف، فراس البریکان و صالح الشهری قرار دارند.

شایان ذکر است که تیم ملی عربستان در دور دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ با تیم‌های اردن، تاجیکستان و پاکستان در گروه هفتم قرار دارد. سبزها با غلبه بر پاکستان و اردن با ۶ امتیاز در صدر گروه خود قرار دارند.

دیدگاه‌ها