کد خبر : 2009810 | 29 اسفند 1402 ساعت 09:42 | 14.7K بازدید | 6 دیدگاه

رئیس و سرمربی جدید والیبال ایران جلسه گذاشتند!

رئیس جدید فدراسیون والیبال در جلسه آنلاین با سرمربی جدید تیم ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس و سرمربی جدید والیبال ایران جلسه گذاشتند!

به گزارش "ورزش سه"، سیدمیلاد تقوی، رئیس فدراسیون والیبال در جلسه آنلاین با ماتو پائز سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان به گفت‌وگو در خصوص اهداف، برنامه‌ها و کادر فنی تیم ملی پرداختند.

تقوی در این جلسه ضمن تاکید بر جدیت والیبال ایران مبنی بر جنگیدن برای صعود به المپیک پاریس اظهار کرد: ما می‌دانیم که شانس کمی برای صعود به المپیک پاریس داریم ولی فدراسیون والیبال با تمام توان از تمامی برنامه‌های کادر فنی تیم ملی حمایت می‌کند تا بتوانیم با حداکثر آمادگی در مسابقات لیگ ملت‌ها حاضر شویم و چهره‌ای ماندگار از رقابت با قدرت‌های والیبال دنیا از والیبال ایران در جهان ترسیم کنیم و از این شانس کم، حداکثر استفاده را خواهیم کرد و تا آخرین لحظه خواهیم جنگید.

موتا پائز سرمربی فرانسوی-برزیلی تیم ملی والیبال کشورمان نیز ضمن تبریک به تقوی برای انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون والیبال ایران توضیحاتی در خصوص برنامه و مراحل آماده سازی تیم ملی والیبال کشورمان برای حضور در مسابقات لیگ ملت‌ها ارائه کرد و اظهار داشت: ما زمان کمی داریم و باید از ان به بهترین نحو استفاده کنیم. از بهترین و آماده‌ترین بازیکنان استفاده خواهیم کرد و همه با هم تلاش می‌کنیم تا دوباره ایران به صدر تیم‌های برتر رنکینگ جهانی والیبال باز گردد.

دیدگاه‌ها