کد خبر : 2009865 | 29 اسفند 1402 ساعت 15:30 | 59.1K بازدید | 130 دیدگاه

پی اس جی و سیتی شانس بیشتری دارند

ترجیح می‌دهم جلوی رئال بازی کنم تا سیتی

لوتار ماتئوس شانس پی اس جی و سیتی برای رسیدن به نیمه‌نهایی را بیشتر از بارسا و رئال می‌داند هرچند گفت دوست دارد رئال دور بعد برابر بایرن قرار بگیرد. او بایرن را از حالا در نیمه نهایی می‌بیند.

ترجیح می‌دهم جلوی رئال بازی کنم تا سیتی

به گزارش "ورزش سه"، لوتار ماتئوس، یکی از بزرگترین اسطوره‌های فوتبال آلمان، همیشه نقطه نظرات جالبی دارد. هافبک سابق بایرن در مورد مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حرف زد و ضمن اشاره به بازی پی اس جی-بارسا گفت که شانس تیم پاریسی بیشتر است. ماتئوس در مورد بازی سیتی-رئال نیز حرف زد.

2002792

ماتئوس در مورد جدال بارسا-پی اس جی به بیلد گفت: «من فکر می‌کنم پاری سن ژرمن در برابر بارسلونا شانس اول صعود است. تمام پاریس سال‌ها است که رویای قهرمانی را در سر می‌پروراند و امباپه اکنون می‌خواهد یک بنای یادبود از خودش در آنجا بسازد. این برای تیم خوب است که فقط یک فوق ستاره دارد و به اندازه قبل پرحاشیه نیست. لواندوفسکی؟ او دیگر مانند بایرن در بارسا نمی‌درخشد. ژاوی در پایان فصل می‌رود و تنش در بارسا وجود دارد. چنین چیزی روی تیم تاثیر منفی می‌گذارد.»

1998734

اسطوره در مورد بازی سیتی-رئال گفت: «50.5 درصد سیتی، 49.5 درصد مادرید ولی من رئال را ترجیح می‌دهم. این بازی بین رکورددار قهرمانی تورنمنت در برابر قهرمان فعلی است، آنچلوتی مقابل گواردیولا. یک فینال مورد انتظار. برنده در نیمه نهایی مقابل بایرن بازی خواهد کرد. این سه باشگاه مورد علاقه من برای عنوان قهرمانی هستند. می‌بینم که سیتی برتری جزئی نسبت به رئال دارد اما بازی بسیار نزدیک خواهد بود. مهاجم مرکزی می‌تواند عامل تعیین کننده باشد. سیتی هالند دارد ولی رئال بدون 9 بازی می‌کند. البته بلینگام نیز بسیار خطرناک است. ترجیح می‌دهم دور بعد مقابل رئال بازی کنم تا سیتی.»

دیدگاه‌ها