کد خبر : 2010455 | 05 فروردين 1403 ساعت 13:18 | 99.3K بازدید | 81 دیدگاه

بالاتر از میتروویچ و دمبله

رونالدو صدرنشین لیست سیاه لیگ عربستان

سایت آماری سوفا اسکور آمار جالب توجهی از رونالدو و همینطور میتروویچ به عنوان دو ستاره خبرساز لیگ عربستان ارائه کرده است.

رونالدو صدرنشین لیست سیاه لیگ عربستان

به گزارش "ورزش‌ سه‌"، و به نقل از سایت سوفا اسکور، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و کاپیتان تیم فوتبال النصر با 20 موقعیت در صدر فهرست بیشترین موقعیت‌های از دست رفته لیگ عربستان قرار گرفته است.

طبق اطلاعات سایت سوفا اسکور میتروویچ مهاجم آماده این روزهای الهلال پشت سر رونالدو قرار دارد: «الکساندر میتروویچ، مهاجم الهلال در رده دوم قرار دارد. جایگاهی با 19 موقعیت تلف شده و موسی دمبله ستاره الاتفاق با هدر دادن 15 موقعیت پشت سر او قرار دارد. کارل توکو اکامبی، بازیکن الاتفاق در همین تعداد موقعیت از دست رفته (14 فرصت برای هر بازیکن) با عبدالرزاق حمدالله، مهاجم مراکشی، مهاجم باشگاه جده و اودیون ایگالو، مهاجم الوحده در یک ردیف قرار دارند.» 

2004015


رونالدو در حالی در صدر جدول موقعیت‌های از دسته رفته لیگ عربستان قرار گرفته که با پیراهن النصر موفق به ثبت 50 گل و 13 پاس گل شده است. با این حال طی هفته‌های گذشته بیشتر از گل‌های او، موقعیت‌های از دست رفته رونالدو مورد محاسبه قرار گرفته و بار دیگر یک سایت معتبر جهانی به این موضوع پرداخته است.

دیدگاه‌ها