کد خبر : 2010456 | 05 فروردين 1403 ساعت 13:10 | 11.9K بازدید | 13 دیدگاه

ماموریت شاگردان لوپز برابر کویت

قطر در تلاش برای صعودی راحت به مرحله بعد

تیم ملی قطر خودش را برای دیدار برگشت مقابل کویت آماده می‌کند.

قطر در تلاش برای صعودی راحت به مرحله بعد

به گزارش ورزش سه، تمرینات تیم ملی قطر برای انجام بازی مقابل کویت، در چهارمین مسابقه از این مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، با جدیت برگزار می‌شود و قهرمان جام ملت‌های آسیا، اگرچه با پیروزی ۳ بر صفر در ورزشگاه خانگی خود، فردا راهی کویت می‌شود اما مارکز به عنوان سرمربی این تیم در نظر دارد برای جدال برابر کویت از جوانان تیمش استفاده کند.

لوپز در حین تمرین تیم ملی که در کمپ اسپایر برگزار می‌شود، علاقه زیادی به اصلاح اشتباهات بازیکنان در بازی رفت دارد و با توجه بسیار زیادی سعی دارد به تیمش کمک کند تا در بازی برگشت آن را تکرار نکنند. او امیدوار است برخلاف بازی رفت که در نیمه نخست کار برای عنابی‌ها گره خورده بود بتوانند به سادگی برابر کویت به ۳ امتیاز برسند و یک پیروزی شیرین را در ورزشگاه علی صباح سالم کویت تجربه کنند.

البته یکی از تغییراتی که لوپز از حالا در ترکیب تیمش پیش بینی می‌کند، بازی دادن به صلاح زکریا دروازه‌بان دوم تیمش به جای مشعل برشام خواهد بود. تیم ملی قطر در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، در هر سه بازی قبلی خود به پیروزی رسیده و صرف یک پیروزی مقابل کویت، حضورش را در مرحله بعدی مقدماتی قطعی می‌کند.

در این گروه هند ۴ امتیازی شده و کویت با ۳ امتیاز در تعقیب این تیم است؛ در اصل کویتی‌ها، در تلاش هستند تا بتوانند خودشان را به مرحله بعد مقدماتی اضافه کنند و برای همین موضوع مقابل قطر باید تمام تلاش خودشان را به کار بگیرند. دیدار دو تیم در تاریخ هفتم فروردین ماه به میزبانی کویت در ساعت ۲۲:۳۰ برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها