کد خبر : 2010531 | 05 فروردين 1403 ساعت 23:52 | 26.7K بازدید | 19 دیدگاه

مقابل پرسپولیس دنبال جبران بازی رفت هستیم؛

علیزاده: اتفاقات بازی رفت با پرسپولیس را جبران می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر که این روزها دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد، با امیدواری درباره کسب سهمیه آسیایی حرف می‌زند.

علیزاده: اتفاقات بازی رفت با پرسپولیس را جبران می‌کنیم

به گزارش "ورزش‌ سه"، علیرضا علیزاده، هافبک تیم فوتبال گل‌گهر، در حاشیه تمرین سرمه‌ای پوشان سیرجانی حرف‌هایش را در گفتگو با خبرنگار ما اینطور آغاز کرد: سال نو را به مردم عزیز کشورم تبریک می‌گویم و امیدوارم سال بسیار خوبی برای تمام مردم ایران باشد.

او که به دلیل مصدومیت با لباس شخصی در تمرین حاضر شده بود، درباره غیبت در بازی آخر سال مقابل سپاهان و میزان مصدومیتش گفت: بله متاسفانه بازی نفت آبادان در دقایق ابتدایی بازی پایم خیلی باز شد و همسترینگم دچار کشیدگی شد. فکر می‌کنم 20 روزی کار داشته باشد. بازی با سپاهان هم متاسفانه همراه تیم نبودم. با این حال به نظرم بازی خیلی خوبی بود و روی دو اتفاق و ضدحمله گل خوردیم. امیدوارم از بازی با پرسپولیس بتوانیم با سه امتیاز از بازی خارج شویم.

2002491

شماره 4 گل‌گهر درباره اینکه آیا به بازی پرسپولیس می‌رسد یا نه بیان کرد: هنوز مشخص نیست. به امید خدا از آخر این هفته تمرینات را شروع می‌کنم. ببینیم دکترها چه تشخیصی دارند و امیدوارم بتوانم برسم و کمک کنم.

علیزاده درباره اتفاقات بازی رفت برابر پرسپولیس و اینکه در بازی برگشت که در سیرجان برگزار خواهد شد به دنبال جبران اتفاقات آن بازی هستند، گفت: همیشه مقابل پرسپولیس بازی کردن برای هر تیمی سخت است. دور رفت به نظرم خوب کار کردیم. آن اتفاق افتاد و توپ ما نیم متری داخل گل رفت. امیدوارم بتوانیم در بازی برگشت بتوانیم جبران کنیم و دست پر از زمین خارج شویم.

از علیزاده درباره شروع خوب گل گهر در نیمه دوم پرسیدیم و دو شکست برابر ملوان و سپس سپاهان که اولی با مباحث داوری هم همراه بوده است. او در واکنش به این سوال و اینکه گل‌گهر برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم جدول بسیار امیدوار است، گفت: بله خدا را شکر امسال از نظر فوتبالی فصل خیلی خوبی برای باشگاه بوده است. خیلی تغییرات داشتیم و نزدیک 14،15 بازیکن جایگزین شده‌اند. کار سختی برای سهمیه گرفتن داریم. خب تیم‌ها را می‌بینید که هم از نظر هزینه و هم از نظر بازیکن خیلی جلوتر از ما هستند. فکر می‌کنم گل‌گهر تغییر نسل داشته و بازیکنان جوان خیلی خوبی به ما اضافه شده‌اند. با تمام این‌ها امیدوارم بتوانیم حداقل جزو 4 تیم باشیم و یک سهمیه آسیا به مردم سیرجان تقدیم کنیم.

2002120

علیزاده سپس درباره عدم دعوت به اردوی تیم ملی پس از حضور در سه اردوی تیم ملی و اینکه شاید او و برخی بازیکنان قربانی جوانگرایی در تیم ملی شده‌اند، اینطور واکنش داشت: آخرین اردویی که بودم بازی تدارکاتی با بلغارستان بود. همه از بچگی دوست دارند لباس تیم ملی را بپوشند و واقعا خیلی خوشحالم که این اتفاق برایم رخ داد. الان هم تشخیص دادند که نباشم. البته من هم سنی ندارم. همه ما به تیم ملی تعصب و عرق داریم. امیدوارم تیم ملی همیشه موفق باشد. امیدوارم بهترین‌ها هم برای تیم ملی و هم امیر قلعه‌نویی اتفاق بیفتد، چون هم به گردن گل گهر و هم فوتبال ایران حق دارند. امیدوارم همیشه سربلند باشند.

دیدگاه‌ها