کد خبر : 2010635 | 06 فروردين 1403 ساعت 20:15 | 118.6K بازدید | 76 دیدگاه

اسپانیایی‌ها من را بیشتر خواهند دید

امباپه: حرف شوامنی در مورد من درست بود!

کیلیان امباپه به مصاحبه اخیر اورلین شوامنی که از آن به عنوان سند قطعی شدن انتقال او به رئال تعبیر شده بود، واکنش جالبی نشان داد.

امباپه: حرف شوامنی در مورد من درست بود!

به گزارش "ورزش سه"، فردا تیم ملی فرانسه در دیداری دوستانه برابر شیلی قرار خواهد گرفت. بازی در ورزشگاه اختصاصی تیم مارسی برگزار خواهد شد و برخی معتقدند شاید از کیلیان امباپه به خوبی استقبال نشود، چون دشمنی دیرینه‌ای بین پاریس و مارسی وجود دارد.

بعد از شکست برابر آلمان، فرانسوی‌ها باید فردا جبران کنند.

کیلیان امباپه در مورد بازی در ورزشگاه ولودروم گفت: «من بیشتر دوران حرفه‌ای‌ام به عنوان رقیب به اینجا آمده‌ام. به عنوان بازیکن تیم ملی فرانسه، بازی کردن در اینجا عالی خواهد بود. جوی خاص در ولودروم وجود دارد. این یکی از داغ‌ترین استادیوم‌های دنیاست. این باعث می‌شود که شما بخواهید انگیزه بالایی برای یک بازی خوب داشته باشید.»

انتقادات از امباپه پس از شکست برابر آلمان: «این زندگی ما فوتبالیست‌هاست و باید با انتقاد کنار بیاییم. درست است که فردا باید چهره متفاوتی داشتیم. آن مسابقه تمام شد و ما می‌خواهیم فردا واکنش نشان دهیم. باید متوجه باشیم که کاری که انجام دادیم برای رسیدن به برد کافی نبود.»

احتمال سوت‌ها علیه امباپه در ورزشگاه مارسی: «من روی بازی کردن تمرکز می‌کنم. صرف نظر از استقبالی که از من کنند، تمام تلاشم را برای پیروزی فرانسه خواهم کرد. اگر علیه من سوت بزنند، درک خواهم کرد چون در هر صورت یکشنبه برابر مارسی لوکلاسیک را داریم. من بازیکن پاری سن ژرمن هستم و روش بازی من تغییر نخواهد کرد. اما اگر آنها به من سوت نزنند، من شگفت زده خواهم شد.»

امباپه درخواست استراحت نمی‌کند: «هیچ ربطی به شرایط شخصی من ندارد. بازی برای تیم ملی فرانسه باعث افتخار است. من همیشه می‌خواهم بازی کنم، حتی در یک بازی معمولی باشگاهی. می‌خواهم همیشه آماده باشم.»

امباپه در مورد اظهارات شوامنی که گفته بود اسپانیایی‌ها او را بیشتر خواهند دید و متوجه عظمتش خواهند شد، گفت: «حرفش درست بود. در یک هشتم نهایی برابر سوسیداد بازی کردم. در یک چهارم نهایی باید برابر بارسا قرار بگیرم و شاید در نیمه نهایی به اتلتیکو برخورد کنیم؛ پس بله، اسپانیایی‌ها من را بیشتر خواهند دید (می خندد).»

دیدگاه‌ها