کد خبر : 2010702 | 07 فروردين 1403 ساعت 11:41 | 22.5K بازدید | 32 دیدگاه

سال 1402 می‌توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم؛

رجب‌زاده: سیاوش را شانتاژ کرده بودند

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز به اتهاماتی که پیش از پایان سال به باشگاه شیرازی زده شده بود، واکنش نشان داد.

رجب‌زاده: سیاوش را شانتاژ کرده بودند

به گزارش "ورزش‌ سه"، برخلاف رقابت‌های لیگ برتر که از پانزدهم فروردین ماه با برگزاری دو مسابقه معوقه از سر گرفته می‌شود و سپس هفته بیست و دوم از 18 فرودین دنبال خواهد شد، رقابت‌های لیگ دسته اول از روز آینده (هشتم فروردین ماه) با برگزاری 8 مسابقه به صورت همزمان در شهرهای مختلف آغاز می شود. در یکی از این مسابقه تیم فوتبال فجرشهید سپاسی در شیراز به مصاف دریای بابل می‌رود، که درباره این دیدار و حواشی آخرین هفته رقابت‌ها گفتگویی با مهدی رجب‌زاده سرمربی زردپوشان شیرازی داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

رجب‌زاده با تبریک سال جدید حرف‌هایش را درباره آخرین شرایط فجر آغاز کرد و گفت: «در دو هفته گذشته توانستیم دو بازی بیرون از خانه را با برد تمام کرده‌ایم و از لحاظ روحی و انگیزشی شرایط بسیار خوبی داریم. امیدوارم بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم و به بالای جدول برسیم. باشگاه هم همیشه حمایت می‌کند و شرایط خوبی برای ما فراهم کرده است.» 

او ادامه داد: «فقط چیزی که من را می‌ترساند اینکه بچه‌ها اسیر غرور کاذب نشوند. ما تازه کارمان شروع شده و 10 هفته حیاتی در پیش داریم. داریم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بچه‌ها میل به خواستن را حفظ کنند که خدایی ناکرده از این بابت ضربه نخوریم. البته از نظر فنی بازیکنان شرایط خوبی دارند و با حمایت باشگاه به دنبال این هستیم که شرایط خوبی رقم بزنیم.» 

2004392

از مهدی رجب‌زاده درباره سال 1402 و عملکرد خودش پرسیدیم. او درباره این سوال گفت: «خدا را شکر سالی که تمام شد، برای من در عرصه مربیگری که دو سال است ورود کرده‌ام، سال بدی نبود. برای ما می‌توانست این سال خیلی بهتر هم باشد، اگر می‌توانستیم دو بازی با شهرداری آستارا و خوشه طلایی که در انتهای سال موفق به شکست آنها شدیم، در ابتدای سال هم آنها را خارج از خانه ببریم، به لیگ برتر صعود می‌کردیم. خیلی هم موقعیت خراب کردیم. ما می‌توانستیم صعود کنیم و در واقع تنها نکته ناخوشایند سال گذشته برای من عدم صعود به لیگ برتر بود. اما به طور کلی روند باشگاه فجر خوب بود. سیستم زیربنایی باشگاه تغییر و تحولات زیادی داشت.»

او ادامه داد: «وقتی من وارد شدم شرایط بسیار سخت بود و خیلی ها با توجه به کم تجربه بودن من در مربیگری و مدیریت باشگاه می‌گفتند فجر زمین می‌خورد. خدا را شکر اما این اتفاق نیفتاد. حالا شرایط بهتر شده. رده های پایه احیا شده و باشگاه به ثبات خوبی رسیده. نتایج تیم فوتبال هم به نظرم خوب بود. به نظرم سال 1402 برای باشگاه فجر و من خوب بود و رشد خوبی داشتیم. همینجا باید از جناب سردار بوعلی هم تشکر کنم که بسیار توانمند هستند و همیشه جدا از کار اصلی خودشان به فوتبال نگاه ویژه دارند. هوای کار را دارند و همیشه حمایت می کنند. هیئت مدیره و در راس آنها آقای کریمی و آقای مفتاحی به عنوان مدیرعامل هم خیلی کمک کردند. فجر شرایط خوبی دارد و به نظرم در حال بازگشت به شرایط گذشته و بازیکن سازی است. در فصل جدید هم شرایط خوب است و امیدوارم در پایان سال اتفاق خوبی رقم خورده باشد.»

2004393

سوال بعدی از رجب‌زاده درباره مصاحبه سیاوش اکبرپور سرمربی استقلال ملاثانی در روزهای پایانی سال بود. او در واکنش به این سوال گفت: «من خیلی تعجب کردم. بعد از بازی آخر ما در سال 1402 آقای اکبرپور مصاحبه‌ای انجام داد و گفته بود که من از دست مهدی رجب‌زاده و باشگاه فجر خیلی ناراحت هستم. گفته بودند که به فدراسیون نامه زده‌اند و بحث تبانی، اتفاقات غیرفوتبالی و این مسائل را در صحبت‌هایش مطرح کرده بود. من با سیاوش تماس گرفتم. سیاوش پسر خیلی ساده‌ و زودباوری است. به من گفت که باشگاه شما نامه زده. گفتم تو مطمئنی. گفت بله و نامه را برایت می‌فرستم. به او گفتم حتما این کار را انجام بده. بعد تماس گرفت و گفت آنهایی که به من اطلاعات داده‌اند، جواب تماس نمی‌دهند. به او گفتم سیاوش ذهنت را قبل از بازی خراب کرده‌اند و شانتاژ شده‌ای. گفتم تو هم اگر می‌خواهی حرفی بزنی اول اطلاعات دقیق بگیر و بعد صحبت کن. به او گفتم که تو الان به باشگاه فجر تهمت زدی و حرف‌هایی زدی که من الان ناراحتم. گفت تکذیب می‌کنم و البته مصاحبه‌اش از سایت شما حذف شد، با این حال پیج‌های دیگر مصاحبه او را پوشش دادند. این کار غیرحرفه‌ای بود و من از دستش ناراحت شدم، اما چون سیاوش بچه خوش قلب و ساده‌ای است حتی به باشگاه که قصد شکایت داشت، اجازه ندادم که این کار را انجام بدهد. ما در باشگاه فجر ادعا داریم که ساده و سلامت کار می‌کنیم و پای این ادعا هم هستیم و هیچوقت در این مسائل نبوده‌ایم. این موضوع را هم به این خاطر گفتم که سیاوش را دوست دارم. در این مسئله واقعا صبوری کردیم و سعی داریم با فوتبال پاک به هدفی که داریم برسیم.»

سوال پایانی از مهدی رجب‌زاده درباره آرزوی فوتبالی‌اش در سال 1403 بود و او در واکنش به این سوال گفت: «دو آرزو دارم. امیدوارم فوتبال ما در سطح بین المللی شرایط بهتری داشته باشد و بتوانیم در سطح آسیا بدرخشیم و دوباره قهرمان بشویم. همچنین امیدوارم به سطح پایه در فوتبال ایران بیشتر پرداخته شود و از بحث درآمدزایی خارج شود. به نظرم در پرورش ستاره‌ها عقب افتاده‌ایم. آرزوی غیرفوتبالی‌ام هم این است که واقعا وضع اقتصادی مردم خوب شود. شرایط بسیار سختی را تجربه می‌کنند و امیدوارم مسئولان فکری برای حل این معضل داشته باشند.»

دیدگاه‌ها