کد خبر : 2010919 | 08 فروردين 1403 ساعت 15:56 | 19.7K بازدید | 34 دیدگاه

کروس: بردن بازی‌های دوستانه فایده خاصی ندارد!

تونی کروس می‌گوید پیروزی در بازی‌های دوستانه اهمیت خاصی برای آنها ندارد!

کروس: بردن بازی‌های دوستانه فایده خاصی ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان در فیفا دی ماه مارس نتایج بسیار خوبی را به ثبت رساند. آنها پس از دو شکست ناامیدکننده برابر ترکیه و اتریش در فیفادی ماه نوامبر سال ۲۰۲۳، توانستند فرانسه و هلند را به ترتیب با نتایج ۲-۰ و ۲-۱ شکست دهند و به فرم خوبی برسند.

این فیفا دی اتفاق ویژه‌ای هم برای آلمانی‌ها در خود داشت. بازگشت تونی کروس پس از مدت‌ها خون و انرژی تازه‌ای را به رگ‌های تیم یولیان ناگلزمان تزریق کرد.

هافبک ۳۴ ساله رئال مادرید در بازی با فرانسه، علاوه‌بر ثبت یک پاس گل، عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت و به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. او در بازی دیشب هم آمار خوبش را ادامه داد و یک پاس گل دیگر را هم ثبت کرد.

2004808

گرچه خودش معتقد است این بازی‌ها و نتایج خوب تأثیر خاصی بر روی عملکرد آنها در یورو نخواهند داشت. او پس از بازی در مورد وضعیت این روزهای آلمان گفت: «من به تیم افتخار می‌کنم. اعتمادبه‌نفسی که از بازی گذشته به دست آوردیم را همراه خودمان به این بازی آوردیم. چند ماه پیش، پس از اینکه تیم عقب می‌افتاد از هم می‌پاشید و نمی‌توانست به بازی برگردد اما در بازی با هلند این اتفاق رخ نداد. خبر خوب این است که بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم و نتایج خوبی گرفتیم. خبر بد این است که این بازی‌ها و نتایج هیچ امتیازی برای ما در یورو به ارمغان نخواهند آورد. در یورو همه چیز از صفر شروع خواهد شد و ما باید از ابتدا همه قسمت‌ها را بسازیم. فقط امیدوارم این اعتمادبه‌نفس الان را در یورو هم داشته باشیم.»

دیدگاه‌ها