کد خبر : 2010927 | 08 فروردين 1403 ساعت 17:26 | 51K بازدید | 29 دیدگاه

خیال آنچلوتی راحت شد:

قرارداد ستاره رئال مادرید تمدید می‌شود

با تایید رسانه‌های اسپانیایی، تونی کروس، ستاره رئال مادرید، قراردادش را با این باشگاه یک فصل دیگر تمدید کرد.

قرارداد ستاره رئال مادرید تمدید می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد کروس قرار بود سال ۲۰۲۴ به پایان برسد و او رئال مادرید را ترک کند. این ملی‌پوش آلمانی که تازه به تیم ملی آلمان برگشته است، هفته گذشته اعلام کرده بود که در مورد آینده خود تصمیمی نگرفته است. با این حال، طبق گفته رسانه‌های اسپانیایی، او قراردادش را یک فصل دیگر و تا تابستان سال ۲۰۲۵ تمدید کرده است.

کروس یک بازیکن حیاتی برای رئال مادرید است. او به‌طور مداوم در همه بازی‌هایی که حضور داشته تأثیرگذار ظاهر شده است و همین ویژگی باعث شده رئال بر حفظ این بازیکن اصرار داشته باشد.

کارلو آنچلوتی، سرمربی سفیدپوشان، در این فصل بارها اعلام کرده که مشتاق ادامه کار با این هافبک آلمانی است و دوست ندارد او در پایان فصل مادرید را ترک کند.

2004823

گفته می‌شود دو طرف برای تمدید قرارداد به توافق کامل رسیده‌اند و رئال مادرید به‌زودی خبر تمدید قرارداد را به‌صورت رسمی اعلام می‌کند.

با تمدید کروس تنها معمای خط هافبک رئال برای فصل بعد ماندن یا جدایی لوکا مودریچ است. او هم وضعیتی مشابه هافبک آلمانی دارد، اما احتمال تمدید قراردادش کمتر از او است و مشخص نیست هافبک کروات را در لیست فصل بعد تیم آنچلوتی خواهیم دید یا خیر.

دیدگاه‌ها