کد خبر : 2011006 | 09 فروردين 1403 ساعت 09:49 | 16K بازدید | 6 دیدگاه

مصاحبه مفصل ستاره ایرانی؛

معنوی‌نژاد: مثل یک غول قدم بر می‌دارم

محمدجواد معنوی‌نژاد پس از تمدید قرارداد با رسانه باشگاه کاتانیا مصاحبه کرد.

معنوی‌نژاد: مثل یک غول قدم بر می‌دارم

به گزارش "ورزش سه"، محمدجواد معنوی‌نژاد به دومین تمدید مهم باشگاه ساتورنیا کاتانیا پس از لوکا باسیچ فرانسوی تبدیل شده است، معنوی‌نژاد پس از این تمدید با باشگاه مصاحبه کرد.

ستاره ایرانی گفت: "فصلی که ما به پایان رساندیم آن چیزی نبود که من به‌عنوان یک بازیکن می‌خواستم. با باشگاه هدف مشترکی داشتیم که نتوانستیم به آن برسیم. حالا وقت آن است که دوباره با هم تلاش کنیم. می‌دانم که تیم بزرگی متشکل از بازیکنان فصل قبل و تازه واردان در حال ایجاد است و مطمئن هستم که فصل فوق‌العاده‌ای خواهیم داشت، همچنین به لطف چنین مربی باتجربه‌ای چون کمیل پلاچی به دنبال صعود هستیم."

معنوی که این روزها به ایران بازگشته است، تقریباً همه فعالیت‌های خود را از سر گرفته و درباره وضعیت خود می‌گوید: "همه به من می‌گویند اراده‌ای که در این روند ریکاوری به کار گرفته‌ام باعث شده در سه ماه گذشته مانند یک غول قدم برداشته باشم. ارتوپدها و فیزیوتراپیست‌ها از کار من راضی هستند و من هم همینطور. اکنون تمام تلاشم را می‌کنم تا با شرایط خوبی به کاتانیا بروم و فصل را با تمام پتانسیلم شروع کنم."

نکته جالب اینکه هواداران باشگاه روند درمان جواد معنوی‌نژاد را دنبال می‌کردند و به او روحیه می‌دادند. در بازی آخر کاتانیا در سوپر لیگای ایتالیا جواد معنوی‌نژاد که در سالن حضور پیدا کرده بود توسط هواداران تشویق شد.

دیدگاه‌ها