کد خبر : 2011207 | 10 فروردين 1403 ساعت 21:57 | 51.4K بازدید | 46 دیدگاه

اوسمار: هدفمان قهرمانی در لیگ است

اعتراض سرمربی پرسپولیس به داوری در برنابئو!

اوسمار ویرا سرمربی برزیلی پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان صحبت کرد.

اعتراض سرمربی پرسپولیس به داوری در برنابئو!

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار سرمربی برزیلی پرسپولیس درباره شرایط این تیم با آغاز تمرینات در سال ۱۴۰۳ گفت: ما تمرینات را از دوشنبه هفته پیش شروع کردیم و چون هفت روز تمرین نکرده بودیم، باید بسیار با آرامش و احتیاط تمرین می‌کردیم. حضور تماشاگران و همانطور حضور خبرنگاران به دلیل آغاز سال نو بود و این اتفاق بسیار خوب است. باعث می‌شود تا ارتباط بین تیم و هواداران بیشتر شود.

ویدئو: 328565

او درباره تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس توضیح داد: بیشتر تمرکز من هم روی این فصل است. قرارداد من هم پایان فصل تمام می‌شود و معلوم نیست خود من برای فصل آینده در این تیم باشم یا خیر؛ بنابراین در چنین شرایطی تمرکزم بر روی بازی‌های فصل جاری است.

وی افزود: وحدت هنانوف تنها مصدوم ماست که در دیدار تیم ملی تاجیکستان با عربستان مصدوم شده است. با کادر پزشکی تاجیکستان در ارتباطیم تا پس از آمدن جواب آزمایش او، ببینیم مصدومیت او در چه حدی است. به بیرانوند و کنعانی‌زادگان نیز بیشتر استراحت دادیم چرا که این دو ماه پایانی از فصل، بسیار فشرده‌ست و می‌خواهیم با انرژی کامل به تمرینات بازگردند.

اوسمار در پاسخ به این سوال که چه مقدار به قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری امیدوار است، خاطرنشان کرد: قبل از سال نو هم شرایط خوبی داشتیم و امیدوارم امسال هم این شرایط را ادامه دهیم و بازی‌های خوبی داشته باشیم تا از قهرمانی دفاع کنیم و به هدفمان که قهرمانی در لیگ است برسیم.

وی در اشاره به وضعیت مالی پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه می‌دانند شرایط مالی باشگاه چگونه است. باشگاه تمام سعی خود را می‌کند با وجود مشکلاتی که هست این تعهدات را انجام دهد و به قول‌هایی که داده عمل کند. درست است مبلغی که باید می‌گرفتیم را نگرفته‌ایم اما می‌دانم باشگاه در حال تلاش است تا این موضوع برطرف شود.

سرمربی برزیلی پرسپولیس درباره تساوی برزیل و اسپانیا در دیدار دوستانه گفت: می‌توانم درباره داوری این بازی صحبت کنم؛ داوران دو پنالتی برای اسپانیا گرفتند که نباید می‌گرفتند. بازی باید ۳ بر یک به نفع برزیل تمام می‌شد. برزیل هم مثل آلمان و اسپانیا بازیکنان جوانی دارند که آینده خوبی دارند و بسیار باکیفیت هستند. چون نزدیک جام جهانی هم هستیم، آماده کردن بازیکنان در اولویت است.

اوسمار درباره یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق تیم پرسپولیس گفت: یحیی در کنار اینکه یک مربی خوبی است، یک معلم برای من بود. من در کنار او خیلی چیزها درباره فوتبال ایران یاد گرفتم. شاید اگر او به یک تیم دیگر می‌رفت کل کادر فنی نیز همراه با او می‌رفتیم، بنابراین الان چیزی ندارم که بگویم.

او در پایان در اشاره به حضور بانوان در تمرینات پرسپولیس گفت: خیلی خوشحال شدم که دیدم به غیر از بازی‌های رسمی که بانوان می‌آیند، آنان در تمرینات هم حضور پیدا کردند. در برزیل این اتفاق در فرهنگ ماست و از این موضوع برای فوتبال ایران نیز خوشحالم.

دیدگاه‌ها