کد خبر : 2011421 | 12 فروردين 1403 ساعت 09:48 | 11.3K بازدید | 50 دیدگاه

اعتراف تن هاخ: برنتفورد بهتر از ما بود

اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد عملکرد برنتفورد در بازی شب گذشته نسبت به بازی تیمش، بهتر بود.

اعتراف تن هاخ: برنتفورد بهتر از ما بود

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در بازی هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس به برد نزدیک شده بود که در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داد.

این بازی که در ورزشگاه خانگی برنتفورد تا لحظات پایانی با تساوی بدون گل دنبال می‌شد، با گل دقیقه 90+6 میسون مانت به سود شیاطین سرخ پیش می‌رفت که گل دقیقه 90+9 کریستوفر آیر حساب کار را 1-1 کرد.

اریک تن هاخ پس از این بازی گفت: "نباید وقتی به برد نزدیک بودیم آن گل را دریافت می‌کردیم. پس این ناراحت کننده است‌. فکر می‌کنم برنتفورد در کل بازی بیشتر به دنبال برد بود. بعد از فیفادی سطح تیم خیلی بالا نمی‌رود."

بولت پرسپولیسعملکرد تیم؟

در یک سوم دفاعی حریف، ما امن نبودیم. کند بودیم، روی توپ دوم و همینطور دفاع هم خوب نبودیم. آن‌ها تهاجمی‌تر بودند. آن‌ها انرژی بیشتری داشتند و باید برعکس می‌بود. من با تجربه هستم، حتی وقتی خوب بازی نمی‌کنیم، باید بازی را ببریم و امشب تقریبا اینطور بودیم. این چیزی است که بیش از همه ناراحت کننده است.

2005727

بولت پرسپولیسبازیکنان؟

ما بازیکنان بزرگ زیادی داریم، همه باید کنار هم بایستیم و مسئولیت این موضوع را بپذیریم.

بولت پرسپولیسسهمیه لیگ قهرمانان اروپا؟

هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است. از ژانویه به بعد، ما با عملکرد خود بسیار سازگار هستیم. ما به مبارزه ادامه خواهیم داد، این یک امتیاز می‌تواند در پایان خیلی خوب باشد.

بولت پرسپولیسبرنتفورد؟

تساوی برای ما خیلی ناراحت کننده بود. برنتفورد بهتر از ما بازی‌ کرد و آن‌ها مانند ما اشتیاق، میل و اراده بیشتری نشان دادند. کیفیت این تیم روحیه جنگندگی است اما ما باید بیشتر تلاش می‌کردیم. ما برنده بودیم، باید از تیم به‌خاطر آن تعریف کنیم، اما بعد آن را واگذار کردیم و این بسیار ناراحت کننده است.

دیدگاه‌ها