کد خبر : 2011732 | 14 فروردين 1403 ساعت 12:38 | 53.8K بازدید | 64 دیدگاه

بند فسخ ویژه ستاره سیتی: فقط برای بارسلونا!

برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، بند فسخی 50 میلیون یورویی برای بارسلونا در قراردادش دارد.

بند فسخ ویژه ستاره سیتی: فقط برای بارسلونا!

به گزارش "ورزش سه" عملکرد خوب سیلوا در چند فصل اخیر در ترکیب منچسترسیتی باعث شده است که او یکی از مهره‌های کلیدی این تیم در کسب عناوین قهرمانی و جام‌های مختلف تحت هدایت پپ گواردیولا باشد و توجه باشگاه‌های بزرگ اروپا را به خود جلب کند. 

یکی از باشگاه‌هایی که در طول چند سال اخیر علاقه زیادی به او داشته است بارسلوناست که این علاقه با حضور ژاوی روی نیمکت این تیم تشدید شد و او بارها به مدیران این باشگاه اصرار کرد که برای جذب این ستاره پرتغالی اقدام کنند، اما مشکلات مالی مانع از این کار شد. 

2005925

بحث جدایی این بازیکن از سیتی و پیوستنش به بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته بسیار داغ و جدی بود، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و حالا خبر خوبی به گوش مدیران بارسا رسیده که می‌تواند روند انجام این انتقال را تسریع ببخشد. 

موندو دپورتیوو خبر داده است که بند فسخی در قرارداد سیلوا با منچسترسیتی که در تابستان 2026 به پایان خواهد رسید گنجانده شده است که بر اساس آن، بارسلونا می‌تواند با پرداخت تنها 50 میلیون یورو او را به خدمت بگیرد و باید دید که آیا آنها شرایط لازم برای فعال کردن این بند در تابستان پیش رو را خواهند داشت.

دیدگاه‌ها