کد خبر : 2012085 | 15 فروردين 1403 ساعت 23:30 | 20.7K بازدید | 115 دیدگاه

در نیمه دوم دروازه ما را هم ندیدند

شجاع: وقت کشی سیستم سرمربی سپاهان بود!

شجاع خلیل‌زاده می‌گوید تراکتور برتری‌اش را در زمین نشان داد و حق‌شان مقابل سپاهان برد بوده است.

شجاع: وقت کشی سیستم سرمربی سپاهان بود!

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل‌زاده، بازیکن تیم تراکتور پس از بازی تیمش مقابل سپاهان گفت: همه ما بازیکنان تراکتور مدیون هوادارن تیم هستیم و دست تک تک‌شان را می‌بوسم. حیف شد و ۳ امتیاز حق ما بود. نیمه اول بازی پایاپای بود و نیمه دوم سپاهان اصلا دروازه ما را ندید. 
سپاهان تیم بزرگ و پر مهره‌ای است و جزء یکی دوتا تیم اول ایران است. ما سرتر بودیم بازیکنان سپاهان ریتم بازی را خراب و وقت کشی می‌کردند که سیستم مربی‌شان بود. خسته نباشید می‌گویم به سپاهان که آمدند و یک امتیاز گرفتند.

او درباره بازی در مقابل تیم سابقش و تنش‌های بین دو باشگاه گفت: من احترام زیادی برای مردم خوب اصفهان و تیم سپاهان قائلم ولی فوتبال است و این تنش‌ها پیش می‌آید و طبیعی است.

ویدئو: 328900

او جو امروز استادیوم را اینگونه ارزیابی کرد: این جو را نمی‌توانم تعریف کنم. این هواداری یک چیز عجیب و غریبی است. نه بی‌احترامی شد نه کسی فحاشی کرد و این به نظر من فرهنگ هواداری است. من احترام زیادی برای هوادارن دیگر تیم‌ها قائلم ولی بعضی از تیم‌ها باید از هواداران تیم تراکتور یاد بگیرند.

او تعداد تماشاچیانی که نتوانستند به ورزشگاه وارد شوند را بالای ۲۰۰۰۰ نفر تخمین زد و گفت: تبریز نیاز به یک استادیوم بزرگ‌تر دارد.

شجاع خلیل‌زاده درباره درگیری در بازی گفت: داور بازی من را سه کارته کرد در حالی که من اصلا نفهمیدم کی کارت گرفته‌ام. داور عزیز، آقای عرب براقی خیلی خوب داوری کرد ولی مقداری وقت اضافه بیشتر باید می‌گرفت.

خلیل‌زاده درباره تاثیر این یک امتیاز در هدف هر دو تیم گفت: هدف ما قهرمانی است و تیمی که امروز در زمین برای ۳ امتیاز تلاش می‌کرد تراکتور بود و همه هم دیدند. از نظر من ما حاکم مطلق زمین بودیم و باید بازی را می‌بریم. حیف شد که نشد ان‌شالله بازی بعدی را می‌بریم و خودمان را بالای جدول حفظ می‌کنیم.

دیدگاه‌ها