کد خبر : 2014092 | 25 فروردين 1403 ساعت 01:20 | 9.1K بازدید | 1 دیدگاه

هوادار سه امتیاز را مدیون این بازیکن است!

دروازه‌بان باتجربه هوادار مقابل گل‌گهر واکنش فوق‌العاده‌ای داشت و دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

هوادار سه امتیاز را مدیون این بازیکن است!

به گزارش ورزش سه، علیرضا حقیقی در بازی با گل‌گهر نمایش خوبی داشت و توانست دروازه این تیم را بسته نگه‌دارد و هفتمین کلین شیت خود را انجام داد.

حقیقی در دقیقه 51 به شکلی عجیب مانع گل شدن توپ شد تا همچنان دروازه این تیم بسته بماند و شانس پیروزی داشته باشند، ضربه آزادی که نزدیک وسط زمین به نفع گل‌گهر گرفته شده بود با ضربه نسبتا محکمی که با ارتفاع کم زده از بین مدافعان عبور کرد و حقیقی با واکنشی سریع مانع گلزنی تورس شد.

این واکنش حقیقی یکی از بهترین‌های هفته بود و توانست با واکنش سریع در شلوغی محوطه جریمه دروازه تیم خود را بسته نگه‌دارد تا هوادار در ادامه با ارائه فوتبال منطقی و دفاعی مستحکم دروازه خود را بسته نگه دارد.

حقیقی در این فصل یکی از مهره‌های اصلی هوادار بوده و پس از پیوستن مسعود شجاعی به این تیم عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته و در هفته‌های اخیر درون دروازه این تیم مطمئن عمل کند و خیال این تیم را از حضور یک دروازه‌بان با تجربه راحت کند.

هوادار در نهایت در این مسابقه یک بر صفر مقابل گل‌گهر به پیروزی رسید تا حدود زیادی از منطقه سقوط دور شود و برای بقا در لیگ برتر کار دشواری نداشته باشد.

دیدگاه‌ها