کد خبر : 2014365 | 26 فروردين 1403 ساعت 00:57 | 10.4K بازدید | 14 دیدگاه

برنامه کلوپ برای بازنشستگی: رقص و آشپزی!

یورگن کلوپ درباره اولین برنامه‌‌هایش برای دوران پس از لیورپول حرف‌های جالبی زده است.

برنامه کلوپ برای بازنشستگی: رقص و آشپزی!

به گزارش "ورزش سه"، خداحافظی یورگن کلوپ از لیورپول در پایان فصل، چند هفته است که جنجال‌های زیادی به پا کرده است و با نزدیک شدن به تاریخ، صحبت‌ها در مورد این موضوع در انگلیس بیشتر می‌شود. پس از اینکه مربی مشهور آلمانی اطمینان داد که هرگز مربی باشگاه دیگری در انگلیس نخواهد بود و برای استراحت به تعطیلات می‌پردازد، این سوال مطرح شد که کلوپ روزهای خود را چگونه می‌گذراند. خودش در گفت و گو با اسکای اسپورت، کمی از ابهامات پرده برداشته است.

من در کارهای خانه کاملا بی‌مصرف هستم

چیزهایی وجود دارد که اولا (همسر کلوپ) می‌خواهد که من یاد بگیرم. کلاس آشپزی و رقص می‌روم. من باید یاد بگیرم که چطور چیزی بپزم، حتی اگر برای آماده کردن صبحانه یا چیزی شبیه به آن باشد. فقط می‌دانم که آشپزخانه در خانه وجود دارد، زیرا بو از آنجا می‌آید، من در کارهای خانه کاملاً بی‌مصرف هستم. برای اولین بار در تمام عمرم، هیچ ایده‌ای ندارم که قرار است چه کار کنم و این دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهم.

با توجه به اینکه لیورپول در حال مبارزه برای قهرمانی در انگلیس است، مربی آلمانی اعتراف کرد که ترک آنفیلد با این دستاورد خاص خواهد بود: «من دوست دارم به هواداران این فرصت را بدهم که دوباره چیز خاصی را جشن بگیرند. من بسیار خوشحالم که در این رقابت و کورس هستیم.»

دیدگاه‌ها