کد خبر : 2017613 | 09 اردیبهشت 1403 ساعت 08:00 | 19.7K بازدید | 8 دیدگاه

آغاز جنگ مدعیان لیگ برتر برای این ستاره (عکس)

روبرتو تورس باز هم نقشی کلیدی در پیروزی گل گهر ایفا کرد تا نگاه‌ها بیشتر از گذشته به او معطوف شود.

آغاز جنگ مدعیان لیگ برتر برای این ستاره (عکس)

به گزارش "ورزش‌ سه"، تیم فوتبال گل‌گهر در شرایطی توانست از کابوس سه شکست پیاپی و یک تساوی در ورزشگاه حافظیه مقابل دیدگان 15 هزار هوادار مشتاق شیرازی عبور کند که ستاره این تیم کسی نبود جز روبرتو تورس اسپانیایی.

تورس در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با اینکه چند هفته دیرتر از سایر بازیکنان به ترکیب گل‌گهر اضافه شد، چشم‌گیر و تحسین برانگیز بازی کرده و توانسته در 17 مسابقه 5 مرتبه گلزنی کند و 5 پاس گل به نام خود ثبت کند تا یکی از ستاره‌های انکارنشدنی لیگ بیست و سوم لقب بگیرد.

البته مصاف برابر فجرشهیدسپاسی در جام حذفی بود و تورس پس از غیبت مقابل هوادار به دلیل محرومیت که حسابی به چشم آمد، در ورزشگاه حافظیه بار دیگر توانایی و مهارت خود را با ثبت یک پاس گل و زدن یک گل به نمایش گذاشت تا از همین حالا تیم‌های مدعی لیگ برتر برای فصل آینده به دنبال جذب این ستاره اسپانیایی باشند.

2015749

تورس در ابتدای فصل مورد توجه جواد نکونام قرار داشت ولی حالا این مربی رقیبان جدی‌تری نیز در پنجره تابستانی لیگ 24 برای جذب هم تیمی سابقش در اوساسونا در مقابل خواهد داشت و باید دید کدام‌شان موفق به جذب این ستاره در صورت تمایل خود او به ادامه حضور در ایران خواهد شد. البته مدیران گل گهر نیز بی شک از همین حالا تلاش‌هایشان برای جذب تورس را آغاز کرده‌اند و امیدوارند حداقل برای یک فصل دیگر این بازیکن تعیین کننده را در اختیار داشته باشند.

عکس‌ها: جواد نادری‌پور

دیدگاه‌ها