کد خبر : 2017946 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 14:12 | 37.7K بازدید | 40 دیدگاه

لوکاس به‌عنوان مدافع راست

تولد ستاره جدید رئال برابر بایرن!

لوکاس در سال 2018 برای اولین بار برابر بایرن به دفاع راست رفت تا ستاره‌ای جدید متولد شود.

تولد ستاره جدید رئال برابر بایرن!

به گزارش "ورزش سه"، رئال فردا با لوکاس واسکز و 10 نفر دیگر کنار او مقابل بایرن در مونیخ به میدان خواهد رفت. از حالا می‌توان حضور او در ترکیب را قطعی دانست. 

با محرومیت کارواخال، شماره 17 جایگاه تضمینی خود را در یازده‌تای ابتدایی به‌عنوان مدافع راست دارد. یک دوئل تاریخی برای او زیرا لوکاسِ جدید، دقیقاً مقابل بایرن "متولد" شد. 

در نیمه نهایی 2018 مقابل باواریایی‌ها بود که لوکاس برای اولین‌بار به‌عنوان مدافع راست به میدان رفت. بعد از اینکه در بازی رفت به دلیل مصدومیت کارواخال مجبور شد جای او را بگیرد، در بازی برگشت نیز زیدان به او اعتماد کرد و لوکاس در برنابئو مدافع راست رئال شد.

2016285

نه اشرف و نه ناچو و نه هیچ گزینه دیگری به لوکاس ترجیح داده نشد. رئال با لوکاس در دفاع راست به سومین فینال متوالی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت و او آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشت تا زیدان به انتخاب و اعتمادش افتحار کند.

رئال مادرید - بایرن اولین آزمون بزرگ لوکاس به‌عنوان مدافع راست بود. در بازی‌های قبلی لوکاس همیشه نقش وینگر را برعهده می‌گرفت اما پس از بایرن - رئال، زیدان و سپس مربیان بعدی رئال متوجه شدند که می‌توان روی لوکاس به‌عنوان مدافع راست نیز حساب کرد. لوکاس هفته قبل در ال‌کلاسیکو بی‌نظیر کار کرد و فردا شب نیز رئالی‌ها چشم بسته به او در آلیانز اطمینان دارند.

دیدگاه‌ها