کد خبر : 2017968 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 15:57 | 15.7K بازدید | 30 دیدگاه

پرسپولیسی‌ها به شیری در این بازی نگاه ویژه دارند

استقلال این هفته در دیداری سخت باید در تبریز مقابل تراکتور قرار گیرند.

پرسپولیسی‌ها به شیری در این بازی نگاه ویژه دارند

به گزارش "ورزش سه"، لیگ بیست و سوم به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود و استقلال و پرسپولیس به‌عنوان مدعیان اصلی قهرمانی چشم به دیدارهای باقی‌مانده دارند.

علاقه‌مندان به فوتبال اما با توجه به حساسیت خاص جدول در این هفته، مدعی‌اند که بخش عمده‌ای از تکلیف لیگ این هفته در استادیوم یادگار امام تبریز و آزادی تهران مشخص خواهد شد. جایی که استقلال باید در تبریز مقابل تراکتور قرار گیرد و سپاهان نیز در تهران برابر پرسپولیس خواهد ایستاد. چهار تیم مدعی این فصل که برای قهرمانی تا دستیابی به سهمیه آسیایی بیشترین توان خود را باید در این بازی به کار گیرند.

پرسپولیسی‌ها اما بعد از حذف از جام حذفی اکنون تمام تمرکز خود را روی بازی با سپاهان قرار داده‌اند. آنها امیدوارند با کسب نتیجه در این بازی و امیدواری برای توقف خارج از خانه استقلال برابر تراکتور مدعی، شرایط جدول را تغییر دهند.

شاید بتوان گفت یکی از بازیکنان تاثیرگذار این بازی در تبریز مهدی شیری باشد؛ مدافع راست اسبق پرسپولیسی‌ها که به شکلی عجیب از این تیم کنار رفت و هواداران پرسپولیس به واسطه اتفاقات ناخواسته فینال آسیا اما به شکلی احساسی دل خوشی از او ندارند!

شیری اما به‌عنوان بازیکن تاثیرگذار و فیکس ترکیب تراکتور در این بازی یکی از بازیکنان موردعلاقه پرسپولیسی‌ها محسوب خواهد شد. بازیکنی که امیدوارند با درخشش خود در این بازی و نقش آفرینی در توقف استقلال، باعث صدرنشینی پرسپولیس شود. این امیدواری آیا به نتیجه خواهد رسید و ابر تیره دلخوری‌ها از سوی پرسپولیسی‌ها به این بازیکن، با توجه به نمایش او در جدال با تراکتور کنار می‌رود؟

دیدگاه‌ها