کد خبر : 2018059 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 22:01 | 7.1K بازدید | 12 دیدگاه

جزئیات پیشنهاد بایرن مشخص شد

شمارش معکوس: رانگنیک این هفته به بایرن جواب می‌دهد

انتظار می‌رود رالف رانگنیک این هفته به بایرن مونیخ پاسخ دهد.

شمارش معکوس: رانگنیک این هفته به بایرن جواب می‌دهد

به گزارش "ورزش سه"، مذاکرات بایرن مونیخ و رالف رانگنیک همچنان ادامه دارد. باواریایی‌ها پس از اینکه ژابی آلونسو اعلام کرد در بایر لورکوزن خواهد ماند و سپس یولیان ناگلزمان، گزینه بعدی آنها، قراردادش را با تیم ملی آلمان تمدید کرد، به سراغ رالف رانگنیک رفتند.

او که هدایت تیم ملی اتریش را بر عهده دارد، با پیشنهاد بایرن مونیخ وسوسه شده که روی نیمکت بایرن مونیخ بنشیند. مدیران باشگاه مونیخی اعلام کرده‌اند که قبل از پایان فصل تکلیف نیمکت و جانشین توماس توخل را مشخص می‌کنند.

2016470

در گزارش جدیدی اسکای اسپورت آلمان خبر داده که رانگنیک نهایتاً تا هفته آینده به پیشنهاد بایرن پاسخ خواهد داد. بر اساس این خبر، رانگنیک گزینه مدنظر همه مدیران بایرن، از جمله اولی هوینس است. بایرن انتظار دارد پاسخ رانگنیک مثبت باشد و در حال حاضر به گزینه دیگری فکر نمی‌کنند. باشگاه به او قراردادی سه ساله پیشنهاد داده است و انتظار می‌رود رقم غرامت جدایی او از تیم ملی اتریش حدود یک میلیون یورو باشد.

دور جدید مذاکرات قرار است از فردا پس از بازی بایرن مونیخ و رئال آغاز شود. بایرن به رانگنیک اطمینان داده که او به اندازه مکس ایبرل و کریستوف فرویند بر روی تصمیمات نقل و انتقالاتی تأثیرگذار خواهد بود.

دیدگاه‌ها