کد خبر : 2018295 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 01:47 | 80.4K بازدید | 97 دیدگاه

کنایه کین به بلینگام: اصلا نفهمیدم چه گفت!

هری‌کین پس از پایان بازی بایرن مونیخ و رئال مادرید، به تلاش جود بلینگام برای به هم زدن تمرکزش در هنگام ضربه پنالتی واکنش نشان داد.

کنایه کین به بلینگام: اصلا نفهمیدم چه گفت!

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید به تساوی ۲-۲ رسید. این بازی با نکات جالبی همراه بود، از پاس زیبای تونی کروس به وینیسیوس و گل اول رئال گرفته، تا کامبک بایرن مونیخ با گل هری‌کین از روی نقطه پنالتی.

ستاره انگلیسی که به دنبال کسب اولین جام با بایرن مونیخ است، در مورد تساوی امشب گفت: «بازی‌های بزرگ، همیشه دشوار هستند. جو امشب باورنکردنی بود. مطمئنم هفته آینده هم همینطور خواهد بود. من می‌خواهم در این بازی‌های بزرگ حضور داشته باشم. امشب نکات مثبت زیادی داشتیم. برخی از جزئیات کوچک وجود دارد که باید از آنها درس بگیریم و درست‌شان کنیم، زیرا ممکن است در بازی بعدی مجازات شویم. در هفته آینده با تمام قوا به مصاف رئال می‌رویم.»

کین سپس در مورد صحنه پنالتی و تلاش جود بلینگام برای به هم زدن تمرکزش قبل از ضربه گفت: «راستش را بخواهید، نمی‌دانم او چه گفت. من در حال خودم بودم و به اطرافم توجهی نداشتم. مطمئنم که او سعی می‌کرد که چیزهایی بگوید که باعث شود تمرکزم از دست برود.»

دیدگاه‌ها