کد خبر : 2018634 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 12:59 | 65.2K بازدید | 30 دیدگاه

انتقاد ریولو از لوئیس انریکه

به‌خاطر آقای نابغه به دورتموند باختیم

دنیل ریولو، کارشناس فوتبال فرانسوی، ایده‌های تاکتیکی و ترکیب غلط انریکه را دلیل باخت پی اس جی برابر دورتموند می‌داند.

به‌خاطر آقای نابغه به دورتموند باختیم

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه در فرانسه منتقدان زیادی دارد. او توانسته پی اس جی را برنده دو جام کند و هنوز شانس قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان را نیز دارد ولی شکل رفتار او در نشست‌های خبری و حمله صریح به خبرنگاران و کارشناسان فوتبال باعث شده دشمنان او در فرانسه زیاد شوند.

1957607

انریکه برای مثال در نشست خبری قبل از بازی با دورتموند گفته بود رسانه‌ها چیزی از فوتبال نمی‌فهمند. در پایان بازی و بعد از شکست 1-0 از حریف آلمانی، او با انتقاد تند دنیل ریولو روبه‌رو شد.

ریولو گفت: «وقتی ترکیب تیم اعلام شد، غیبت راموس برایم عجیب بود ولی انتظار داشتم او در نیمه دوم به زمین برود. آقای نابغه تصمیم گرفته بود که راموس را در ترکیب قرار ندهد و در نهایت به او یک دقیقه هم بازی نرسید. راموس همین حالا می‌تواند در ترکیب ابتدایی بسیاری از تیم‌های بزرگ قرار بگیرد.»

ریولو در ادامه گفت: «من هرگز این ایده انریکه در مورد راموس را درک نمی‌کنم. از نظر من او شماره 9 ایده‌آل پی اس جی است و امباپه هم باید در پست وینگر چپ بازی کند. می‌گوییم ایراد ندارد و 60 دقیقه راموس روی نیمکت باشد ولی نابغه چرا یک دقیقه هم او را به زمین نفرستاد؟ شاید من احمقم و نمی‌فهمم ولی دیگران چه؟ هواداران هم به این تصمیم مربی اعتراض دارند. آقای نابغه دلیل اصلی شکست پاریس بود.»

دیدگاه‌ها