کد خبر : 2018856 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 15:45 | 23.1K بازدید | 9 دیدگاه

ناراحتی مربی سابق رئال از میلان: امیدوار به یونایتد

خولن لوپتگی، مربی اسپانیایی، از تصمیم مدیران میلان برای عدم انتخاب او ناراحت شده و امیدوار است که بتواند هدایت منچستریونایتد را بر عهده بگیرد.

ناراحتی مربی سابق رئال از میلان: امیدوار به یونایتد

به گزارش "ورزش سه"، نتایج نه چندان خوب میلان در این فصل باعث شده که مدیران این باشگاه به‌صورت جدی به فکر قطع همکاری با استفانو پیولی باشند و شایعاتی درباره مذاکره جدی آنها با لوپتگی در چند هفته اخیر به گوش رسیده بود.

اما هواداران این تیم به هیچ وجه از انتخاب این مربی اسپانیایی راضی نبودند و طوماری را به راه انداختند تا علیه انتخاب او به‌عنوان سرمربی جدید تیم محبوب‌شان امضا جمع کنند و همین موضوع باعث شد که مدیران این باشگاه مذاکرات با او را متوقف کنند.

1906967

روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده است که این تصمیم مدیران میلان برای این سرمربی سابق رئال مادرید بسیار گران تمام شده و او از اینکه نمی‌تواند در فصل آینده روی نیمکت این تیم بنشیند بسیار ناراحت و ناامید شده است.

با این حال، لوپتگی مصمم است که در فصل آینده بار دیگر به عرصه مربیگری برگردد و با توجه به اینکه نمایندگان او چند ماه قبل مذاکراتی را با مدیران منچستر یونایتد انجام داده بودند، امیدوار است که بتواند جانشین اریک تن‌هاخ روی نیمکت این تیم شود. احتمال قطع همکاری شیاطین سرخ با این مربی هلندی با توجه به نتایج نه‌چندان خوب یونایتد در این فصل بسیار زیاد است.

دیدگاه‌ها