کد خبر : 2018871 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 17:21 | 35.8K بازدید | 33 دیدگاه

خانه تکانی اینتر در تابستان: 5 بازیکن می‌روند

5 بازیکن اینتر به احتمال زیاد این تیم را پس از قهرمانی در سری A ترک خواهند کرد.

خانه تکانی اینتر در تابستان: 5 بازیکن می‌روند

به گزارش "ورزش سه"، اینتر چند روزی است که بیستمین قهرمانی سری A را جشن می‌گیرد و از همین حالا به دنبال برنامه ریزی برای فصل آینده است. گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که 5 بازیکن قرار است طی هفته‌های آینده، آخرین روزهای حضور در این باشگاه را سپری کنند. این بازیکنان الکسیس سانچز، خوان کوادرادو، استفانو سنسی، دیوی کلاسن و امیل آئودرو هستند.

سانچز، کوادرادو، کلاسن و سنسی می‌بینند که قراردادشان در ژوئن به پایان می‌رسد و اینتر هم به آن‌ها پیشنهاد جدیدی نمی‌دهد. سانچز در جریان جشن‌های اخیر اینتر عملا جدایی خود را تایید کرد و برای باشگاه و هم تیمی‌هایش آرزوی موفقیت کرد.

2017788

کوادرادو هم در بیشتر مسابقات فصل جاری مصدوم بوده و پس از تابستان هم در این باشگاه نخواهد ماند. از سوی دیگر، سنسی از ژانویه به لسترسیتی نزدیک بوده و اینتر از چند ماه پیش آماده جدایی این هافبک ایتالیایی شده بود.

قهرمان سری A بند تمدید قرارداد کلاسن تا سال 2025 را فعال نمی‌‌کند. این بازیکن هلندی تنها 308 دقیقه در تمام مسابقات این فصل بازی کرده است. فقط آئودرو امیدوار است که پس از تابستان در اینتر بماند. اولویت باشگاه جذب بنتو، دروازه‌بان برزیلی، است اما اگر آن‌ها نتوانند این بازیکن را جذب کنند، آئودرو می‌تواند در باشگاه بماند. به هر ترتیب در حال حاضر باشگاه حاضر به تمدید انتقال قرضی او نشده است.

دیدگاه‌ها