کد خبر : 2018890 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 18:53 | 1.2K بازدید | 1 دیدگاه

چادرملو، قهرمان نیم‌فصل اول لیگ شمشیربازی اپه آقایان

تیم چادرملو اردکان با غلبه بر تمام رقبا، قهرمان نیم‌فصل اول لیگ شمشیربازی اپه آقایان شد.

چادرملو، قهرمان نیم‌فصل اول لیگ شمشیربازی اپه آقایان

به گزارش ورزش سه، ادامه دیدارهای دور رفت و بخشی از دیدارهای دور برگشت لیگ سراسری شمشیربازی در اسلحه اپه آقایان پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی دروازه شمیران تهران برگزار و تکلیف قهرمان نیم فصل اول این دوره از رقابت‌ها مشخص شد.

تیم چادرملو اردکان با ترکیب محمد اسماعیلی، بهنام بیک، امیرحسین موشحی، محمد علی خاکزار و علی نمازی همانند مرحله پیش تمام رقبای خود را شکست داد و مقتدرانه قهرمان نیم فصل اول رقابت‌ها شد.

پس از چادرملو، آتراارتوپد ارومیه با ترکیب طاهر عاشوری، محمد برزگر، محمدرضا وثوقی، احمدرضا کنعانی و یاسین نوری با ۸ برد و یک باخت نایب قهرمان نیم فصل اول رقابت‌ها شد.

فولاد مبارکه سپاهان، دیگر تیم مدعی این دوره از رقابت‌ها که محمد رضایی، علی عالی مرام، آرش تخشا و دانیال للگانی را در ترکیب خود داشت با ۲ شکست مقابل تیم‌های چادرملو و آتراارتوپد و ۷ برد جایگاه سوم نیم فصل اول رقابت‌ها از آن خود کرد.

در ادامه این مرحله از رقابت‌ها بخش عمده رقابت‌های مرحله برگشت نیز برگزار شد و تنها دیدار‌های رو در روی ۵ تیم نخست جدول که شانس ایستادن روی سکو را دارند به مرحله سوم و پایانی رقابت‌ها موکول شد.

گزارشی از علی مختاری اردکان

دیدگاه‌ها